کد خبر : 41526 / /
/

وام فوری | وام آنلاین

بی دردسر وام فوری بگیرید | ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی با ضامن و نرخ سود 4 درصد

ثبت نام وام 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران+ شرایط ثبت نام وام قر الحسنه بانک مهر را در ادامه بخوانید.

بی دردسر وام فوری بگیرید | ثبت نام وام ۳۰۰ میلیون تومانی با ضامن  و نرخ سود 4 درصد

وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از قدیم الایام برای کمک به هزینه های زندگی در هر زمینه ای گرفته می شده.امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح  وام فوری  ازدواج را تصویب کرد.

به نقل از رده، افرادی واجد شرایط دریافت وام قرض الحسنه ۳۰۰ میلیون تومانی مهر پوز هستند که در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض الحسنه پس انداز یا جاری داشته باشند و حداقل دو ماه از مدت زمان افتتاح سپرده‌شان گذشته و میانگین مناسب ایجاد شده باشد. ثبت نام کنندگان برای این وام باید ضمن داشتن اعتبار شغلی، ضامن رسمی مورد پذیرش بانک نیز داشته باشند. این وام قرض الحسنه بوده و تنها کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد. حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن نیز به ۶۰ ماه می‌رسد.

با توجه به مبلغ وام، نرخ کارمزد و حداکثر مدت زمان بازپرداخت آن، میزان هر قسط ۵ میلیون و ۵۲۴ هزار و ۹۵۷ تومان است. کل سود تسهیلات، ۳۱ میلیون و ۴۹۷ هزار و ۳۹۷ تومان و مجموع رقم وام و سود آن، ۳۳۱ میلیون و ۵۵۷ هزار و ۳۹۶ تومان خواهد بود.

هدف از برپایی جشنواره تابستانه مهر پوز و پرداخت وام چیست؟

بانک قرض الحسنه مهر ایران هدف از برپایی این جشنواره را تقویت توان مالی دارندگان فعال پوزهای فروشگاهی متصل به این مجموعه و پرداخت وام قرض الحسنه ویژه از محل حساب دستگاه‌های پوز اعلام کرده است. امکان دریافت وام قرض الحسنه جهت خرید کالا و خدمات مورد نیاز از فروشگاه‌های طرف قرارداد بانک برای دارندگان دستگاه‌های پوز و افزایش فروش اقساطی محصولات برای دارندگان دستگاه‌های پوز بانک در قالب قرارداد «پذیرندگی طرح کالا کارت» از جمله دیگر اهداف برپایی این جشنواره هستند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بانک‌ها موظفند تنها یک ضامن تا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را از دریافت کننده تسهیلات، تقاضا کنند چرا که این مسئله آیین نامه و بخشنامه لازم را داشته و باید به درستی اجرایی شود،در غیر این صورت این مسئله تخلف بانکی محسوب شده و باید مورد برخورد قرار گیرد.

محمد باقری بناب، با اشاره به مشکلات مردم در زمینه ارائه تضامین بانکی برای دریافت تسهیلات گفت: ما در کمیسیون اقتصادی به جد پیگیر رفع مشکلات ارائه وام ازدواج، فرزندآوری، ودیعه مسکن و حمایت از تولید هستیم و دولت موظف است این تسهیلات را در اختیار مردم قرار دهد.

وی با بیان اینکه ارائه برخی از تسهیلات به مردم ضرورت دارد، ادامه داد: ارائه تسهیلات فوری برای رفع مشکلات در زمینه بیماری، آتش سوزی ،خسارات طبیعی و خشکسالی باید به سرعت مد نظر سیستم بانکی قرار گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: به واقع بانک‌ها باید به صورت مدیریت شده تسهیلات تکلیفی را به مردم ارائه دهند تا  پایه پولی و نقدینگی در کشور افزایش پیدا نکند.

باقری تاکید کرد: بانک‌ها موظفند تنها یک ضامن تا مبلغ ۳۰۰ میلیون تومان را تقاضا کنند چرا که این مسئله آیین نامه و بخشنامه لازم را داشته و باید به درستی اجرایی شود،در غیر این صورت این مسئله تخلف بانکی محسوب شده و باید مورد برخورد قرار گیرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با این حال کمیسیون اقتصادی اینگونه مسائل را به جد مورد بررسی قرار خواهد داد./خانه ملت

وام فوری

شرایط دریافت وام فوری مشاغل خانگی ۱۴۰۲

معاون وزیر کار توضیحات بیشتری درباره وام ۱۵۰ میلیونی مشاغل خانگی عنوان نکرده و مشخص نیست که اقساط ماهانه این وام چقدر است و این وام اشتغال‌زایی به چه کسانی پرداخت می‌شود. اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که متقاضی دریافت وام مشاغل خانگی نباید از شاغلان بخش دولتی باشد. البته گفته می‌شود که بازنشستگان دولتی می‌توانند از این وام استفاده کنند.

متقاضیان این وام ابتدا باید وارد سامانه smkh.mcls.gov.ir شوند و برای دریافت این وام ثبت‌نام کنند. البته پیش از مراجعه به این سامانه،‌ متقاضیان باید به درگاه ملی مجوز های کشور مراجعه کرده و اقدام به احراز هویت و درخواست صدور مجوز، برای کسب و کار خانگی مورد نظر خود کنند.

همچنین تاکید شده که متقاضی تنها می‌تواند در رشته‌ای درخواست وام کند که در آن رشته مهارت و گواهی فعالیت داشته باشد.

از دیگر شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلیونی اشتغال‌زایی می‌توان به داشتن حداقل سنی ۱۸ سال، گواهی عدم سوء پیشینه کیفری و کارت پایان خدمت اشاره کرد. البته دریافت این وام نیازمند ضامن است.

در طرح ارغوان بانک سینا شما می‌توانید با ایجاد میانگین ۲ تا ۶ ماه تا سقف ۲۰۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنید. البته فرد متقاضی باید خوش حساب باشد، هیچگونه چک معوقه بانکی یا برگشتی نداشته باشد. البته گواهی اشتغال اعم از جواز کسب یا فیش حقوقی و هرچه از این دست نیز از باقی مدارکی است که فرد می‌باید آنها را در دست داشته باشد و این شرایط همچنین برای ضامن‌ها نیز برقرار است و اعتبار آنان بسته به میزان دریافتی و درآمدهای ماهانه آنها خواهد بود.

بانک سینا در قالب انواع طرح‌های مختلف، به متقاضیان واجد شرایط تسهیلات می‌پردازد. این بانک براساس ابلاغ بانک مرکزی، انواع وام‌های تکلیفی را نیز به متقاضیان واجد شرایط اعطا می‌کند.

این تسهیلات می تواند به ویژه برای مستاجران شرایط مناسبی را برای تامین افزایش شدید رهن خانه های استیجاری کمک کند و از آنجایی که نرخ تورم بر اساس پیش بینی های خوشبینانه رئیس کل بانک مرکزی حداقل در محدوده ۲۰ تا ۳۰ درصد خواهد بود، لذا دریافت این نوع تسهیلات نیز با نرخ های پیشنهادی و انتخابی منطقی است.

 وام فوری بدون سود بانکی

وام فوری | مزایای طرح ارغوان

نرخ سود تسهیلات بر اساس این طرح انتخابی بوده و بسته به میزان سپرده گذاری شما ۱۸، ۲۰، ۲۲ و ۲۳ درصد است. همچنین سقف تسهیلات برای افراد حقیقی ۲ میلیارد ریال و برای صاحبان کسب وکار ۵ میلیارد ریال است.

لذا با این اوصاف افرادی که امکان ایجاد میانگین حساب دارند و می‌خواهند از این طریق وام دریافت کنند، طرح «ارغوان بانک سینا» گزینه مناسبی برای آن‌ها است که متقاضیان عادی با ایجاد سپرده قرض الحسنه از وام ۲۰۰ میلیون تومانی و افراد دارای پروانه کسب می توانند از وام ۵۰۰ میلیون تومانی بهره مند شوند.

وام ۲۰۰ میلیون تومانی طرح ارغوان بانک سینا با نرخ سود ۲۰ درصد و مدت بازپرداخت ۱۲ ماهه، متقاضی باید در مجموع ۲۴۰ میلیون تومان بازپرداخت کند و برای درافت تسهیلات با نرخ سود ۱۸ درصدی در مدت بازپرداخت ۶۰ ماهه باید ماهیانه ۵ میلیون و ۷۸ هزار و ۶۸۵ تومان قسط بپردازد. کل سود این مقدار وام، ۱۰۴ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان و جمع مبلغ وام و سود آن ۳۰۵ میلیون و ۷۲۱ هزار و ۱۲۹ تومان است.

هزینه‌های جانبی با توجه به نوع ضمانت متفاوت است و در صورتی که سند ملکی به عنوان ضمانت ارائه شود، وام گیرنده باید یک میلیون تومان به بانک پرداخت کند. اما اگر ضامن رسمی ارائه شود، مبلغ هزینه جانبی کاهش پیدا خواهد کرد و ۱۰۰ هزار تومان خواهد بود.

در ادامه به برخی از سئوالات پر تکرار درباره این طرح اشاره می کنیم:

مدت بازپرداخت طرح ارغوان تا چه مدت افزایش می‌یابد؟

به ازای هر ماه سپرده گذاری، ۶ ماه به مدت بازپرداخت اضافه می‌شود.

بازپرداخت به چه صورت‌هایی ممکن است؟

بازپرداخت فقط به صورت اقساطی است و تحت هیچ شرایطی پرداخت به صورت یک‌جا و راس مدت ممکن نیست.

آیا می‌توان تسهیلات را به شخص دیگری منتقل کرد؟

امتیاز تسهیلات طرح ارغوان به پدر، مادر، همسر، فرزندان، خواهر و برادر -با تکمیل فرم- می‌توان منتقل کرد. انتقال امتیاز به اشخاصی غیر از لیست مذکور ممنوع است.

آیا دارندگان حساب طرح ارغوان می‌توانند کارت بانکی دریافت کنند؟

بله

در ادامه جداول این تسهیلات با نرخ های متفاوت و زمان های سپرده گذاری آمده اما شما می توانید جهت کسب اطلاع بیشتر به پایگاه اینترنتی بانک سینا و به نشانی https://tarh.sinabank.ir/arghavan مراجعه کنید.

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 40% 18%
۳ ۱۸ 40%
۴ ۲۴ 40%
۵ ۳۰ 40%
۶ ۳۶ 40%

 

 

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 60% 20%
۳ ۱۸ 60%
۴ ۲۴ 60%
۵ ۳۰ 60%
۶ ۳۶ 60%

 

 

 

 

 

 

 

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 100% 22%
۳ ۱۸ 100%
۴ ۲۴ 100%
۵ ۳۰ 100%
۶ ۳۶ 100%

 

 

 

 

 

 

مدت سپرده‌گذاری (ماه) مدت بازپرداخت ضریب تسهیلات سود تسهیلات
۲ ۱۲ 150% 23%
۳ ۱۸ 155%
۴ ۲۴ 160%
۵ ۳۰ 170%
۶ ۳۶ 175%
copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان