کد خبر : 41149 / /
/

وام فوری | وام آنلاین

آنلاین و فوری 150 میلیون وام بگیرید | بدون نیاز به ضامن با یک برگ چک وام فوری 150 میلیونی 48 ساعته در جیب متقاضیان

به گزارش بانک اول ثبت‌نام وام ۱۵۰ میلیونی سربازی تا پایان تیرماه ادامه دارد اما امسال اولویت با متقاضیانی است که از سال گذشته موفق به دریافت تسهیلات نشدند.

آنلاین و فوری 150 میلیون وام بگیرید | بدون نیاز به ضامن با یک برگ چک وام فوری 150 میلیونی 48 ساعته در جیب متقاضیان

وام فوری | وام فوری سربازی پارسال فقط به ۱۴ درصد از متقاضیان واجد شرایط تعلق گرفته است.وام فوری در بخش مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره پرداخت می شود.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند. مجلس طرح  وام فوری  ازدواج را تصویب کرد.

به گزارش بانک اول ثبت‌نام وام ۱۵۰ میلیونی سربازی تا پایان تیرماه ادامه دارد اما امسال اولویت با متقاضیانی است که از سال گذشته موفق به دریافت تسهیلات نشدند. از مجموع ۶۸ هزار ثبت‌نام‌کننده پارسال فقط به حدود ۱۴ درصد از متقاضیان وام خوداشتغالی سربازی پرداخت شده و طبق محاسبات سقف دو هزار میلیاردی که فعلا برای این تسهیلات درنظر گرفتند، نهایتا جوابگوی ۱۳ هزار و ۵۰۰ متقاضی جدید است.

وام ۱۵۰ میلیونی سربازی به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که در حین خدمت گواهی‌نامه فنی و حرفه‌ای دریافت کرده باشند و حداکثر پنج سال از تاریخ پایان خدمت آن‌ها گذشته باشد. وام ۱۵۰ میلیونی سربازی که به‌اسم تسهیلات خوداشتغالی مشهور شده، مثل همه تسهیلات قرض‌الحسنه فقط شامل کارمزد چهار درصدی می‌شود و رقم اقساط آن در هر ماه بین یک میلیون و ۹۴۸ هزار تا دو میلیون و ۷۲۷ هزار خواهد بود.

وام فوری

شرایط دریافت وام فوری ۱۵۰ میلیونی سربازی

شرایط دریافت وام ۱۵۰ میلونی سربازی با سال گذشته تفاوتی ندارد و به‌شکل خلاصه در سه قسمت دسته‌بندی می‌شود. یکی از شرط‌های مهم این است که متقاضی تسهیلات باید گواهی مربوط در هر رشته‌ای مثل فرهنگی، هنری، صنعتی، کشاورزی، خدمات و ... را حین خدمت گذرانده باشد. شرط بعدی داشتن مدرک کارشناسی به بالاتر است و مورد سوم به این برمی‌گردد که متقاضی باید از هنرستان، دانشسرا یا آموزشگاه‌های علمی و کاربری فارغ‌التحصیل شده باشد.

وام ۱۵۰ میلیونی سربازی که به اسم تسهیلات خوداشتغالی معروف شده، به متقاضیانی تعلق می‌گیرد که یا در حین خدمت هستند یا اینکه نهایتا پنج سال از تاریخ دریافت کارت پایان خدمات آن‌ها گذشته باشد.

شانس دریافت وام فوری ۱۵۰ میلیونی سربازی چقدر است؟

وام سربازی پارسال فقط به ۱۴ درصد از متقاضیان واجد شرایط تعلق گرفته است. این خبر را موسی کمالی به‌عنوان مشاور قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی ستادکل نیرو‌های مسلح دو ماه قبل اعلام کرده و گفته سال گذشته قریب ۶۳ هزار متقاضی برای دریافت وام خوداشتغالی سربازی در سامانه سربازماهر ثبت‌نام کردند. آنطور که موسی کمالی می‌گوید از بین ۶۳ هزار متقاضی، حدود ۴۷ هزار نفر همه شرایط لازم برای دریافت تسهیلات را داشتند، اما وام سربازی در سال گذشته فقط به حدود شش هزار و ۵۰۰ نفر تعلق گرفته است. مشاور قرارگاه مرکزی مهارت‌آموزی ستادکل نیرو‌های مسلح مقصر را بانک‌ها دانسته و گفته به‌خاطر همکاری نکردن آن‌ها روند پرداخت تسهیلات تاخیر داشته است. گفته می‌شود امسال چیزی حدود دو هزار میلیارد تومان برای اختصاص تسهیلات ۱۵۰ میلیونی خوداشتغالی سربازی پیش‌بینی شده است. با این اوصاف در بهترین حالت امسال نزدیک ۱۳ هزار و ۵۰۰ نفر امکان دریافت وام ۱۵۰ میلیونی سربازی را خواهند داشت.

روش دریافت وام فوری ۱۵۰ میلیونی سربازی

ثبت‌نام وام ۱۵۰ میلیونی سربازی احتیاج به ثبت‌نام در سامانه سربازماهر دارد. متقاضیان وام ۱۵۰ میلیونی سربازی بعد از ورود به سایت sarbazmaher.com باید سراغ گزینه سربازماهر بروند. سامانه سربازماهر در این سایت برای بهبود روند سربازی و تسهیل اشتغال کارکنان وظیفه نیرو‌های مسلح طراحی شده که خب البته بعد از انتشار خبر وام ۱۵۰ میلیونی سربازی فعلا کمی کند است. در این بخش بعد از وارد کردن یکسری اطلاعات مثل شماره تلفن همراه، ایمیل و رمز ورود جدید کار ثبت‌نام در سامانه به‌پایان می‌رسد. نهایتا بعد همه این مراحل کد احراز هویت به شماره تلفن اعلامی، ارسال می‌شود. ثبت‌نام وام ۱۵۰ میلیونی سربازی تا پایان تیرماه امسال ادامه دارد، اما طبق اعلام مسئولان ستادکل نیرو‌های مسلح در سال جدید اولویت دریافت وام با متقاضیانی است که پارسال به آن‌ها تسهیلاتی پرداخت نشده.

اقساط وام فوری ۱۵۰ میلیونی سربازی

وام ۱۵۰ میلیونی سربازی مثل همه تسهیلات قرض‌الحسنه بدون سود است و فقط شامل چهار درصد کارمزد می‌شود. شرایط وام ۱۵۰ میلیونی سربازی نشان می‌دهد، متقاضی آن می‌تواند اقساط را بین پنج تا هفت سال تسویه کند.

اقساط وام ۱۵۰ میلیونی سربازی در حالتی که متقاضی بازپرداخت پنج ساله را انتخاب می‌کند، ماهی دو میلیون و ۷۲۷ هزار و ۲۷۳ تومان خواهد بود. البته در ماه‌های ابتدایی هر سال این عدد بیشتر است. یعنی در ماه اول رقم اقساط وام ۱۵۰ میلیونی سربازی شش میلیون تومان است، در ماه سیزدهم اقساط وام ۱۵۰ میلیونی سربازی به چهار میلیون و ۸۰۰ هزار تومان می‌رسد و در ماه چهل و نهم این عدد یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود. اینطوری بعد از ۶۰ ماه، کل اقساط وام ۱۵۰ میلیونی سربازی به ۱۶۸ میلیون تبدیل می‌شود که از این عدد ۱۸ میلیون تومان سود تسهیلات است.

اقساط وام ۱۵۰ میلیونی سربازی در حالتی که مدت بازپرداخت هفت سال است، ماهی یک میلیون و ۹۴۸ هزار و ۵۲ تومان خواهد بود. همان شرایطی که در بخش قبلی بررسی کردیم، اینجا هم وجود دارد. یعنی رقم اقساط در ماه اول شش میلیون تومان، در ماه سیزدهم پنج میلیون و تقریبا ۱۴۲ هزار تومان و در ماه هفتادوسوم ۸۵۷ هزار تومان خواهد بود. اینطوری متقاضی وام ۱۵۰ میلیونی سربازی بعد هفت سال ۱۷۴ میلیون تومان به‌عنوان سود پس می‌دهد که ۲۴ میلیون تومان از این پول به‌عنوان سود وام دریافت می‌شود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.