کد خبر : 29372 / /
/

پرواز تهران - اصفهان ایران‌ایر که با نقص فنی مواجه شده بود، درنهایت با رفع مشکل، با یک ساعت و ۲۰ دقیقه تاخیر انجام شد و مسافران به سلامت به اصفهان پرواز کردند.

اخباری در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مبنی‌بر نقص فنی در پرواز تهران-اصفهان در پرواز ۲۲۰ ایران‌ایر و تاخیر بیش از یک ساعته در این مسیر منتشر شده بود.

در این زمینه سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی با تایید این خبر که پرواز تهران-‌اصفهان شرکت هواپیمایی ایران‌ایر امروز با یک ساعت تاخیر انجام شده است، گفت: قرار بود این پرواز ساعت ۴:۳۰ صبح انجام شود که به‌دلیل نقص فنی، این پرواز با تاخیر مواجه شد.

حسام قربانعلی، درباره علت این تاخیر توضیح داد: نقص فنی به سیستم تهویه هواپیما مربوط بود که متخصصان ایران‌ایر این نقص را بررسی کرده و ضمن عذرخواهی از مسافران، در نهایت پرواز با یک ساعت و ۲۰ دقیقه تاخیر به‌صورت ایمن انجام شد و مسافران به سلامت به اصفهان پرواز کردند./همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.