کد خبر : 6093 / /
/

سردار آزمون/عکس سردار آزمون/تیم سردار آزمون

دیشب بود که اعلام شد باشگاه لیون با پیشنهادی 11 میلیون یورویی به باشگاه زنیت خواهان جذب مهاجم ایرانی این تیم شده است.

اخبار ورزشی : قیمت پیشنهادی باشگاه لیون به باشگاه زنیت برای جذب مهاجم ایرانی این تیم باعث شده که لیون شانس زیادی برای همکاری با سردار آزمون نداشته باشد.

 دیشب بود که اعلام شد باشگاه لیون با پیشنهادی 11 میلیون یورویی به باشگاه زنیت خواهان جذب مهاجم ایرانی این تیم شده است.

سایت foot01 در گزارشی به این ماجرا پرداخته و نوشته که لیون بعد از جذب ژردان شقیری امیدوار است بتواند مهاجم مورد علاقه سرمربی تیمش را به فرانسه بیاورد و به همین دلیلش پیشنهادش را برای باشگاه روسی فرستاده منتهی لیون هنوز نتوانسته ماکسول کورنت و حسام عوار را به فروش برساند و به همین دلیل فعلا خبری از 20 میلیون یورویی که زنیت برای صدور رضایتنامه مهاجم ایرانی‌اش تعیین کرده، نیست.

در ادامه گزارش به این نکته اشاره شده که زنیت قطعا با پیشنهاد 11 میلیون یورویی لیون کنار نمی‌آید و از دید آنها، ارزش سردار آزمون به مراتب بیشتر از این رقم است و این احتمال وجود دارد که لیون پیشنهاد جدیدی به باشگاه روسی ارائه دهد چرا که پتر بوش سرمربی هلندی لیون اعتقاد ویژه‌ای به مهاجم ایرانی دارد و از دید او آزمون همان بازیکنی است که می‌تواند قدرت خط حمله او را افزایش دهد و حالا باید دید نهایتا تکلیف این ماجرا چه خواهد شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.