کد خبر : 50105 / /
/

حزاج نوروزی در سامانه یکپارچه | پیش فروش لاماری ایما زیر قیمت | برای ثبت نام عجله کنید

پنجمین مرحله فراخوان متقاضیان نوبت دوم ثبت نام در طرح یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی منتشر شد.

حزاج نوروزی در سامانه یکپارچه | پیش فروش لاماری ایما زیر قیمت | برای ثبت نام عجله کنید

بازار نوشت: بخشنامه فراخوان پیش فروش مرحله پنجم متقاضیان سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی آرین پارس موتور منتشر شد:

هم‌وطن گرامی و نمایندگی‌های مجاز محترم شرکت مجتمع صنعتی آرین پارس موتور؛ با سلام و احترام؛ به استحضار متقاضیان محترم و نمایندگی‌های مجاز این شرکت می‌رساند پیرو؛ پیش ثبت نام نوبت دو معرضه خودرو لاماری ایما در سامانه یکپارچه عرضه خودرو‌های داخلی بر مبنای فرایند نوبت‌دهی، این شرکت در نظر دارد نسبت به فراخوان متقاضیان محترم (تعیین‌شده در سامانه مذکور) اقدام نماید.

بدین منظور از متقاضیان دعوت بعمل می‌آید جهت تکمیل فرایند ثبت نام ودر قالب پیش فروش عادی با قیمت علی الحساب و با موعد تحویل ۱۲۰ روز کاری با مدل ۱۴۰۳ از ساعت ۱۰ صبح روزسه شنبه مورخ ۰۸/۱۲/۱۴۰۲ لغایت پایان روز یکشنبه مورخ ۱۳/۱۲/۱۴۰۲ به صورت اینترنتی نسبت به انجام مراحل ثبت نام خودروی لاماری ایما و تکمیل وجه با مراجعه به آدرس اینترنتی به نشانی http://sales.lamari.ir اقدام نمایند.

همچنین سایر متقاضیان محترم می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی فوق در بخش”استعلام نوبت‌دهی“نسبت به استعلام و مشاهده نوبت ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

لاماری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.