کد خبر : 49191 / /
/

خبر مهم برای متقاضیان خودرو در سامانه یکپارچه | مهلت ۴ روزه برای انصراف !

سامانه یکپارچه خودروهای داخلی در اطلاعیه‌ای سفارش‌های متقاضیان سامانه مذکور را تعیین تکلیف کرد.

 خبر مهم برای متقاضیان  خودرو در سامانه یکپارچه | مهلت ۴ روزه برای انصراف !

در اطلاعیه سامانه یکپارچه خودرو آمده است:

متقاضیانی که در سامانه یکپارچه اولویت بندی شدند و با وجود مشخص بودن موعد تحویل خودروی ایشان، تمایلی به واریز وجه خودروی انتخاب شده خود نداشته و یا در آینده نخواهند داشت و تمایل به شرکت در طرح‌های عرضه آتی را دارند، از تاریخ 1402/11/10 الی 1402/11/14 ساعت 23:59 فرصت خواهند داشت با مراجعه به سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی به آدرس https://esalecar.ir نسبت به انصراف از طرح اقدام کرده تا امکان شرکت در طرح‌های آتی برای ایشان فراهم شود.

بدیهی است در صورت عدم انصراف، سفارش ایشان محفوظ مانده و لغو نخواهد شد ولی امکان شرکت در سایر طرح‌های آتی برای ایشان وجود نخواهد داشت.

همچنین متقاضیانی که در وب سایت خودروساز واریز وجه کرده اند، تا اطلاع ثانوی امکان ثبت سفارش جدید در سامانه یکپارچه عرضه خودروی داخلی را نخواهد داشت./ تسنیم

رییس سازمان توسعه تجارت از بدون مشتری ماندن بخشی از خودروها در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی خبر داد.

 برخی از محصولات شرکت‌های خودروساز چینی در سامانه یکپارچه فروش بدون مشتری مانده است.

براساس اعلام رییس سازمان توسعه تجارت متقاضیان خودروهای وارداتی در چند دوری که محصولات مختلف از برندهای جهانی پشت ویتربن این سامانه قرار گرفته، روی خوشی به محصولات برخی برندهای چینی نشان نداده و از انتخاب آن‌ها خودداری کرده اند.

آن طور که مهدی ضیغمی گفت متقاضیان خودروهای وارداتی به دنبال خرید خودرو از برندهای اروپایی، ژاپنی و کره‌ای هستند بنابراین انتخاب خودروهای چینی جایی در برنامه آن‌ها ندارد.

اما سیاست گذار خودرویی نیز بیکار ننشسته و تصمیم گرفته درهای سامانه یکپارچه فروش خودرو را به روی متقاضیان جدید باز کند تا بلکه آن‌ها روی خوشی به خودروهای چینی مانده در کف سامانه یکپارچه فروش خودرو نشان دهند.

رییس سازمان توسعه تجارت از بازگشایی سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی در هفته آینده خبر داد و اعلام کرد خودروهای وارداتی که در سامانه یکپارچه بدون مشتری مانده در دسترس متقاضیان جدید قرار خواهد گرفت.

به نظر می‌رسد محصولات برند چانگان در در دسترس متقاضیان جدید قرار گیرد. برند زوتی هم که با خودروی DL ۵ در سامانه حضور دارد می‌تواند کاندیدای دیگری باشد که متقاضیان جدید می‌توانند خریداری کنند.

مح۱ولات برند چانگان و زوتی توسط خودروسازی سایپا و زیر مجموعه اش پارس خودرو به سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی آورده شد.

چانگان CS ۳۵ پلاس که در دوران پیش از تحریم، مدل قدیمی اش در خطوط تولید سایپا مونتاژ می‌شد، برای مشتریان بازار ایران غریبه نیست، اما چانگان CS ۵۵ پلاس مهمان جدید بازار خودروی کشور محسوب می‌شود.

زوتی DL ۵ نیز یک کراس اوور جمع و جور شهری است که مدال ارزان‌ترین خودروی وارداتی سامانه یکپارچه خودرو را به سینه دارد.

اکو ایران

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.