کد خبر : 46352 / /
/

فوری | مدارس این استان ها تعطیل شدند | کدام مقاطع تحصیلی تعطیل شدند؟

مدیر کل حفاظت از محیط زیست خراسان رضوی گفت:کلیه فعالیت های آموزشی تمامی مراکز آموزشی و ورزشی در مدارس مشهد و نواحی هفت گانه، تبادکان، احمد آباد و رضویه در نوبت عصر به صورت غیر حضوری و در بستر سامانه شاد برگزار می‌شود .

فوری | مدارس این استان ها تعطیل شدند  | کدام مقاطع تحصیلی تعطیل شدند؟

مهدی اله پور در حاشیه برگزاری کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار خراسان رضوی که در اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی برگزار شد در جمع خبرنگاران،اظهارداشت: پس از اعلام امروز صبح دانشگاه علوم پزشکی به دبیرخانه این کارگروه جهت تشکیل جلسه، جلسه اضطرار به صورت فوری تشکیل و پس از بررسی های کارشناسی با تاکید بر آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان، امدادی و درمانی از مردم خواست تا از ترددهای غیرضروری پرهیز کنند و مصوبات به شرح ذیل تصمیم گیری شد.

دبیر کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار خراسان رضوی اعلام کرد: کلیه فعالیت های آموزشی تمامی مراکز آموزشی در نوبت عصر تا پایان امروز در مشهد مقدس، نواحی هفت گانه، تبادکان، احمد آباد و رضویه به صورت غیر حضوری و در بستر سامانه شاد و وبینار و کلیه فعالیت های ورزشی در محیط های باز و بسته در نوبت عصر تعطیل می باشد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: از صبح امروز اداره کل آموزش و پرورش خراسان رضوی، کلیه فعالیت های ورزشی در مدارس ممنوع اعلام نمود. در این کارگروه مقرر شد، اداره کل هواشناسی استان برای شهرستان مشهد به صورت مجزا و جداگانه هشدار های لازم را اعلام کند. منشاء این پدیده امروز صبح از حوزه شمال شرقی و غرب استان اعلام شد و طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان از عصر امروز وضعیت به صورت کاهشی خواهد بود.

اله پور تاکید کرد: جلوگیری از تردد افراد دارای بیماری زمینه‌ای تنفسی و قلبی، کودکان، افراد سالخورده، مادران باردار و افراد دچار حساسیت‌های پوستی در سطح شهر به شدت توصیه می شود و آنان باید فعالیت های بدنی، پیاده روی، ورزش، خرید و یا پیگیری سایر امور خود را به وقت دیگری موکول کنند.

وی تاکیدکرد: مدیران دستگاه های اجرایی مکلف به اطلاع رسانی صحیح به مجموعه کارکنان و زیر مجموعه های مدیریتی و نظارت بر اجرای صحیح موضوع را خواهند داشت و همچنین فرمانداران شهرستان ها در خصوص تشکیل جلسات شرایط اضطرار و اتخاذ تصمیمات لازم اقدام کنند. اعلام این مصوبات به منزله ابلاغ رسمی به کلیه دستگاه ها و نهادهاست.

 گفتنی است برای پیش بینی وضعیت هوا فردا شهر مشهد، امروز ساعت 18 جلسه اضطرار برگزار خواهد شد. / تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.