کد خبر : 41549 / /
/

ثبت نام جدید کرمان موتور برای متقاضیان خودرو | ارزانتر از بازار صاحب خودرو شوید

کرمان موتور در اطلاعیه‌ای از متقاضیان مرحله دوم با اولویت اول در سامانه یکپارچه درخواست کرد که نسبت به تکمیل وجه خود اقدام نمایند.

ثبت نام جدید کرمان موتور برای متقاضیان خودرو | ارزانتر از بازار صاحب خودرو شوید

متن اطلاعیه کرمان موتور بدین شرح است:

احتراماً ضمن سپاس از حسن نظر مشتریان گرامی که در موعد مقرر نسبت به ثبت‌نام و تکمیل وجه خودروی مدنظر خود اقدام نموده‌اند، به استحضار می‌رساند شرکت کرمان موتور از کلیه متقاضیان که در نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه، محصولات این شرکت را به عنوان اولویت اول خود انتخاب نموده‌اند در تیرماه جهت تکمیل فرآیند ثبت‌نام دعوت به عمل آورده و خودروی تمامی مشتریان محترم که مراحل ثبت‌نام را تکمیل نموده‌اند، باتوجه به برنامه تولید شرکت، حداکثر طی سه ماهه آتی تحویل خواهد شد.

مجدداً از اعتماد مشتریان گرامی کمال امتنان را دارد.

 تحویل سه‌ماهه، ویژه مشتریان کرمان‌موتور

کرمان موتور در جدیدترین اطلاعیه خود اعلام کرده که خودرو تمامی مشتریان سامانه یکپارچه را حداکثر سه ماهه باتوجه به برنامه تولید شرکت تحویل می‌دهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، تحویل سه ماهه ویژه تمامی متقاضیانی است که در نوبت دوم سامانه یکپارچه ثبت نام کرده‌اند و محصولات کرمان موتور را به عنوان اولویت اول انتخاب کرده‌اند و در تیرماه مراحل تکمیل وجه و مدارک را انجام داده‌اند.

اطلاعیه کرمان موتور به شرح زیر است:

احتراماً ضمن سپاس از حسن نظر مشتریان گرامی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام و تکمیل وجه خودروی مدنظر خود اقدام نموده‌اند، به استحضار می‌رساند شرکت کرمان موتور از کلیه متقاضیان که در نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه، محصولات این شرکت را به عنوان اولویت اول خود انتخاب نموده‌اند، در تیرماه جهت تکمیل فرآیند ثبت نام دعوت به عمل آورده و خودروی تمامی مشتریان محترم که مراحل ثبت نام را تکمیل نموده‌اند، باتوجه به برنامه تولید شرکت، حداکثر طی سه ماهه آتی تحویل خواهد شد. مجدداً از اعتماد مشتریان گرامی کمال امتنان را دارد.

پیش‌تر به نظر می‌رسید کرمان موتور می‌تواند خودرو برنده شدگان پاییز ۱۴۰۲ تا زمستان ۱۴۰۳ در نوبت دوم سامانه یکپارچه را فارغ از نوبت‌دهی سامانه، در ۹۰ تا ۱۲۰ روز کاری تحویل دهد.

 پذیرفته شدگان نوبت دوم عرضه سامانه یکپارچه که محصولات شرکت کرمان موتور را به عنوان اولویت اول انتخاب کرده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت https://customer.kermanmotor.ir   نسبت به پرداخت وجه و تکمیل مدارک ثبت نام اقدام کنند.

مهلت مراجعه به سایت و تکمیل وجه براساس موعد تحویل خودرو به شرح ذیل می باشد:

موعد تحویل

مهلت تکمیل وجه

پاییز 1402

پایان وقت اداری 23 تیرماه 1402

زمستان 1402

پایان وقت اداری 28 تیر ماه 1402

سال 1403

22 تیر الی 29 تیر

لازم به ذکر است مهلت تکمیل وجه تمدید نخواهد شد و عدم واریز وجه ثبت نام در مهلت تعیین شده به‌منزله انصراف از طرح خواهد بود.

قیمت مصوب فروش خودروهای شرکت کرمان موتور براساس بهای فروش درب کارخانه مصوب شورای رقابت، جهت ثبت نام و تکمیل وجه متقاضیان به شرح ذیل اعلام می گردد:

ردیف

خودرو

قیمت درب کارخانه (مصوب شورای رقابت)

پرداخت نهایی *

1

S5 1500 TGDI

11,036,124,793

12,468,900,000

2

S3 1600 A/T

8,045,619,300

9,104,500,000

3

J4 1500 CVT

6,851,933,256

7,658,900,000

4

K7 1500 TGDI

13,829,126,322

16,025,900,000

5

J7 1500 TGDI

11,247,215,000

12,818,800,000

 تمامی قیمت ها به ریال است. *پرداخت نهایی شامل مالیات و عوارض ارزش افزوده و شماره گذاری، گواهی اسقاط، پلاک، بیمه شخص ثالث، کارت هوشمند و پست است./ اقتصاد آنلاین

جزییات فروش جدید خودرو در سامانه یکپارچه اعلام شد

مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودرو، گفت: سامانه یکپارچه برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در دور دوم عرضه‌ خودرویی به آنها تعلق نگرفت، ‌در شهریور امسال حتما باز می‌شود و متقاضیان می‌توانند در آن مرحله از بین خودروهایی که عرضه می‌شود.

مهدی تقدسی در خصوص تعیین تکلیف متقاضیان خرید خودرو در سامانه یکپارچه که در مرحله دوم به آنها خودرویی تعلق نگرفته است، گفت: ‌سامانه یکپارچه برای تعدادی از متقاضیان خرید خودرو که در دور دوم عرضه‌ خودرویی به آنها تعلق نگرفت، ‌در شهریور امسال حتما باز می‌شود و  متقاضیان می‌توانند در آن مرحله از بین خودروهایی که عرضه می‌شود، خودروی خود را انتخاب و در نوبت تحویل خودرو قرار گیرند. البته هنوز زمان و جزئیات برگزاری آن مشخص نیست.

مدیر سامانه یکپارچه عرضه خودرو  افزود: در دور دوم عرضه خودرو از طریق سامانه یکپارچه به ۹۷ درصد از متقاضیانی که برای خرید خودرو در این سامانه ثبت‌نام کردند، طبق نوبت‌‌بندی تعیین شده خودرو تعلق گرفت اما ۳ درصد از متقاضیان در نوبت تحویل خودرو قرار نگرفتند.

به گفته وی ، این ۳ درصدی که با عدم تخصیص مواجه شده‌اند، خودروی خود را از میان خودروهای پرتقاضا انتخاب کرد‌ه‌اند و از آنجا که تعداد تقاضا‌ها مطابق با ظرفیت خودروساز نبوده است، لذا در نوبت تحویل خودرو قرار نگرفتند.

وی با اعلام اینکه نوع خودرو و شرکت‌های عرضه کننده خودرو در طرح جایگزین که شهریورماه اجرایی می شود هنوز مشخص نیست، تصریح کرد: براساس ظرفیت جذب‌نشده خودروسازان این طرح اجرایی می شود و حتی ارائه محصولات جدید نیز در این طرح خواهد بود.

به گفته تقدسی، از آنجا که ۳ درصد ذکر شده قبلا فرآیند ثبت‌نام نوبت دوم را طی کرده‌اند و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان را نیز نزد بانک بلوکه کرده بودند، بنابراین با فراهم شدن فرصت انتخاب خودرو در «طرح جایگزینِ شهریورماه» فرصت دوباره‌ای برای انتخاب خودرو به آنها داده می‌شود و نیاز نسبت که دوباره پولی را در نزد بانک بلوکه کنند.

منبع: تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان