کد خبر : 38176 / /
/

قیمت خودرو | قیمت خودرو در بازار | قیمت خودرو در سال 1402

آخرین قیمت خودروهای داخلی و خارجی | سقوط قیمت پژو پارس | ریزش ۶۰ میلیون تومانی پژو ۲۶۰

قیمت خودرو تحت تاثیر برگزاری طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه ریزشی شد. در این میان فعالان بازار از کاهش ۶۰ میلیون تومانی نرخ پژو ۲۰۶ طی یک هفته خبر می‌دهد.

آخرین قیمت خودروهای داخلی و خارجی | سقوط قیمت پژو پارس | ریزش ۶۰ میلیون تومانی پژو ۲۶۰

قیمت خودرو | قیمت خودرو روز یکشنبه،17 اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرودر لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است. قیمت خودرواز ابتدای فروردین‌ با نوساناتی همراه شد. قیمت‌ها در نیمه نخست فروردین متاثر از نرخ ارز روند صعودی به خود گرفت.با واردات خودرو خریداران امیدوار به کاهش  قیمت خودروهای بازار هستند.

قیمت خودرو تحت تاثیر برگزاری طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه ریزشی شد. در این میان فعالان بازار از کاهش ۶۰ میلیون تومانی نرخ پژو ۲۰۶ طی یک هفته خبر می‌دهد.

قیمت خودرو امروز، ۱۷ اردیبهشت 1402، با توجه به آمار و قیمت روزانه سایت کارنامه با تغییراتی مواجه شد.

قیمت خودرو که در هفته‌های گذشته روند نزولی به خود گرفته بود، پس از استیضاح وزیر سابق صمت و همگام با بازگشت دلار به فاز صعودی، بار دیگر تغییر کانال داد، اما امروز قیمت‌ها بار دیگر دنده معکوس کشیدند و کاهش جزئی را تجربه کردند.

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

قیمت پراید ۱۳۱ در روزهای گذشته تغییر قیمتی را تجربه نکرد و در نرخ ۳۵۰ میلیون تومان ثابت ماند. این درحالی است که پراید ۱۱۱ قیمت ۳۶۰ میلیون تومان را به ثبت رساند.

قیمت پژو پارس LX TU5، ساخت ۱۴۰۱ که در روزهای اخیر جهش چشم‌گیری را تجربه کرده بود و تا 710 میلیون تومان پیش رفته بود، امروز ۱۷ اردیبهشت ماه با هفت میلیون تومان کاهش قیمت نسبت به روز گذشته نرخ ۶۸۱ میلیون تومان را ثبت کرد.

قیمت پژو ۲۰۶ تیپ 3 پانوراما 1401 که یکی از محصولات پرطرفدار بازار است، در نرخ ثابت 600 میلیون تومان عرضه شد.

قیمت تارا اتوماتیک که مدل ۱۴۰۲ آن به‌تازگی وارد بازار شده است، امروز ۱۵ میلیون تومان ارزان و در نرخ ۹۷۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

44

قیمت خودروهای خارجی و مونتاژی

قیمت ام وی ام X22 PRO  به یک میلیارد و 800 میلیون تومان رسید.

قیمت جک J4 ساخت 1402، یک میلیارد میلیون تومان شد.

قیمت فردا SX5  هیبرید ساخت 1401 اما امروز، یکشنبه، با ورود به کانال یک میلیارد تومانی، نرخ یک میلیارد و 500 میلیون تومان را در کارنامه خود ثبت کرد.

77

پیش‌بینی قیمت خودرو در روزهای آینده

فیروز نادری، کارشناس صنعت خودرو، در گفتگو با تجارت‌نیوز گفت: بازار خودرو در هفته‌های گذشته با ریزش قیمت‌ها مواجه شد. برای مثال، یک پژو ۲۰۶ پانوراما طی یک هفته ۶۰ میلیون تومان ارزان شد.

این کارشناس صنعت خودرو توضیح داد: این ریزش ناشی از ثبت‌نام‌هایی است که برای طرح فروش خودرو در سامانه یکپارچه صورت گرفته بود و همه سرمایه‌ها از بازار آزاد به سمت این سامانه روانه شد.

او افزود: حال فروشنده در بازار فراوان است و همه می‌خواهند خودروهای خود را زودتر بفروشند تا بتوانند در سامانه ثبت‌نام کنند‌. به همین دلیل بازار مجدداً در وضعیت رکودی قرار گرفت. اما به نظر می‌رسد این رکود و کاهش قیمت‌ها مقطعی باشند و دو ماه آینده بازار به روند پیشین خود بازگردد./تجارت نیوز

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو، حاکی از کاهش گسترده قیمت‌ها در این بازار از چهارشنبه گذشته تا امروز است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو، حاکی از ریزش قیمت‌ها در این بازار از چهارشنبه گذشته تا امروز است؛ به طوری که در بین خودروهای پراید موجود در بازار مدل ۱۵۱ سال ۱۴۰۱ از ۳۰۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته، امروز به ۳۰۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۱۰ میلیون تومان ارزان شده‌است و ۲۸۵ میلیون تومان قیمت خورده‌است و پراید ۱۵۱ پلس مدل ۱۴۰۰ نیز از ۳۳۰ میلیون تومان در روز چهارشنبه گذشته، امروز به ۳۱۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای پژو نیز در این مدت ارزان شده‌است و پژو ۲۰۰۸ مدل ۱۳۹۹ نیز از ۲ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان در روز چهارشنبه گذشته، امروز به ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

پژو ۲۰۶ تیپ ۳ پانوراما مدل ۱۴۰۲ از ۶۴۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته، امروز به ۶۳۰ میلیون تومان رسیده‌است و مدل ۱۴۰۱ نیز از ۶۲۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته،امروز به ۶۰۰ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای تارا نیز در این مدت ارزان شدند، به طوری که تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ از یک میلیارد و ۸۰ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۹۸۰ میلیون تومان رسیده‌است و تارا دنده‌ای مدل ۱۴۰۲ نیز از ۸۳۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته، امروز به ۸۰۵ میلیون تومان رسیده‌است.

خودروهای تیبا نیز کاهش قیمت چشمگیری را در این مدت تجربه کرده‌است، به طوری که تیبا صندوقدار مدل ۱۴۰۱ از ۳۸۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۷۰ میلیون تومان رسیده‌است و تیبا هاچ‌بک مدل ۱۴۰۱ نیز از ۳۸۵ میلیون تومان در چهارشنبه گذشته امروز به ۳۷۵ میلیون تومان رسیده‌است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.