کد خبر : 33000 / /
/

خبر فوری از تعطیلی مدارس تهران فردا 27 دی | این‌بار آلودگی هوا مدارس تهران را مجازی کرد

طبق مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، فردا مدارس همه استان به‌جز پردیس، دماوند، فیروزکوه و رودهن غیرحضوری است.

خبر فوری از تعطیلی مدارس تهران فردا 27 دی | این‌بار آلودگی هوا مدارس تهران را مجازی کرد

طبق مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، مدارس استان تهران به جزء دماوند و فیروزکوه فردا به صورت غیرحضوری برگزار می شوند.

با توجه به وضعیت آلودگی هوای پایتخت جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران امروز عصر در استانداری برگزار شد.

عابد ملکی معاون عمرانی استانداری تهران گفت: بر اساس مصوبات این کارگروه، روز سه شنبه مورخ ۲۷ دی ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند، فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و تمامی مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

وی گفت: همچنین بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران، طرح زوج و فرد از درب منازل شهروندان اجرا و فروش روزانه مجوز طرح ترافیک برای روز سه شنبه از سوی شهرداری تهران ممنوع است.

معاون عمرانی استانداری تهران بیان کرد: پلیس راهور فاتب و پلیس تهران بزرگ از تردد شبانه کامیون‌ها به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی در سطح شهر تهران از ساعت ۲۲ روز سه شنبه جلوگیری خواهد کرد.

ملکی ادامه داد: همچنین فعالیت‌های عمرانی شهرداری‌های استان تهران و معادن شن و ماسه برای روز سه شنبه ۲۷ دی ماه ممنوع خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه از شهروندان تقاضا می شود از تردد غیرضروری خودداری کنند، افزود: همچنین روسای ادارات با تقاضای مرخصی مادران دارای فرزند دانش‌آموز موافقت نمایند.

هوای تهران، ناسالم برای همه افراد

شاخص آلودگی هوای تهران هم اکنون در وضعیت قرمز و ناسالم برای همه گروه ها و بر روی عدد ۱۷۱ قرار داد و بر اساس شرکت کنترل کیفیت هوا، ایستگاه های پایتخت در وضعیت قرمز قرار دارند./ فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.