کد خبر : 32069 / /
/

قتل وحشتناک پیرمرد پولدار تهرانی | جسد کبود پیرمرد بعد 3 روز در الهیه پیدا شد

سارقان با ورود به منزل پیرمرد ثروتمند در الهیه با بستن دست و پای صاحبخانه و کتک زدن او، سبب به قتل رسیدنش شدند.

قتل وحشتناک پیرمرد پولدار تهرانی | جسد کبود پیرمرد بعد 3 روز در الهیه پیدا شد

صبح جمعه ۱۰ دی ماه امسال اهالی یک ساختمان مسکونی واقع در محله الهیه تهران با مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ تماس حاصل کرده و از انتشار بوی تعفن آزار دهنده از خانه همسایه شان خبر دادند.

به این ترتیب ماموران برای رسیدگی به موضوع راهی محل شدند و با ورود به خانه مرد میانسال حدودا ۷۵ ساله با جسد او مواجه شدند.

پیرمرد با دست و پای بسته در حالی که آثار ضرب و جرح روی بدنش مشهود بود به کام مرگ فرو رفته بود و بررسی ها نشان می داد که لااقل ۳ روز از مرگ او گذشته است.

بلافاصله تیم جنایی ویژه قتل به همراه کارآگاهان اداره ۱۰پلیس تهران برای انجام تحقیقات در محل حاضر شدند و در بررسی ها و بازبینی دوربین های مدار بسته مشخص شد ۳ سارق به قصد سرقت از گاوصندوق وارد خانه مرد ثروتمند شده بودند.

در حالی که برای رسیدن به مقصور خود دست و پای صاحبخانه را بسته و او را کتک زدند؛ سراغ گاوصندوق رفتند که آژیر دزدگیر خانه به صدا درآمد.برای همین سارقان ناکام پا به فرار گذاشتند اما رها کردن صاحبخانه در همان وضع سبب شد جان خود را از دست دهد.

تحقیقات پلیسی و قضایی برای یافتن ردی از عاملان جنایت ادامه دارد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.