کد خبر : 31179 / /
/

سهام|سهام عدالت| سهامداران

ارزش سهام عدالت امروز 3 دی اعلام شد| خبر خیلی مهم برای سهامداران

امروز ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزارتومانی با احتساب و اعمال تمام افزایش سرمایه های شرکت های بورسی در این سهام به۸ میلیون۶۰۸ هزار و۲۰۸ تومان رسید.

ارزش سهام عدالت امروز 3 دی اعلام شد| خبر خیلی مهم برای سهامداران

بر اساس تصمیم دولت قرار بود که ۳.۵ میلیون نفر جامانده سهام عدالت،‌ مشمول سهام عدالت به ارزش ۱۰ میلیون تومان شوند. زمان تخصیص سهام عدالت به جاماندگان تا آخر امسال اعلام شده است سود سهام عدالت 49 میلیون سهامدار نیز تا اواسط دی ماه پراخت می شود آخرین خبر ها درباره سهام عدالت را در خبر آزاد دنبال کنید.

سهام عدالت

 شاخص کل بورس در اولین روز کاری هفته با رکوردشکنی توانست وارد محدوده ۱.۵ میلیون تومانی شود؛ با این‌حال ارزش سهام عدالت امروز چقدر شد؟

امروز شنبه ۳ دی سهام عدالت در جهت شاخص کل حرکت کرد و روند مثبت به خود گرفت. ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی با افزایش ۱.۵ درصدی به ۱۴ میلیون و ۴۳۹ هزار تومان رسید.

ارزش روز سهام عدالت یک میلیون تومانی هم با افزایش بیش از ۳۵۰ هزار تومانی به ۲۶ میلیون و ۱۸۲ تومان رسید.

شاخص کل بازار بورس نیز با ۲۸۴۰ واحد کاهش در ارتفاع ۱.۴۶۹.۹۱۹ و شاخص هم  وزن در ارتفاع ۴۳۶.۴۷۷ واحدی قرار گرفته است.

ارزش معاملات امروز بازار بورس۴۰۳۹ میلیارد تومان بود که در نهایت ارزش کل بازار بورس را در رقم۵۴۳۹ هزار میلیارد تومان قرار داد.

سهام عدالت

بیشترین تاثیرگذاری شاخص بازار فولاد،شپنا،فملی،کگل،فارس،وبملت و شستا بیشترین تاثیرگذاری بر شاخص بازار دماوند،بپاس،فرابورس،تجلی،شاوان،فغدیر،شگویا شاخص بازار فرابورس است. برخی نمادهای موجود در پرتفوی سهام عدالت در معاملات امروز با کاهش قیمت مواجه شدند.

ارزش سهام عدالت ۴۹۰ هزار تومانی در 27 آذر ۱۴۰۱

نام شرکت سهامی قیمت پایانی هر سهم

(تومان)

تعداد سهم هر سهامدار

 
فارس ۸۱۰ ۱۱۶۸
شگویا ۱۰۱۹ ۴۹
شاوان ۱۹۵۵ ۵
دانا ۲۸۸ ۴۵
بنیرو ۲۸۷ ۳
رمپنا ۱۳۹۲ ۱۴۳
اخابر ۶۴۳ ۲۴۴
کگل ۷۵۶ ۱۰۷
حکشتی‌ ۲۴۴۵ ۸۰
فولاد ۵۳۹ ۲۵۲۰
فولاژ ۹۳۳ ۴۸
فخوز ۲۴۷ ۱۱۶
ساراب ۲۱۹۵ ۹
ورنا ۷۱۱ ۳
حپترو ۳۵۰۳ ۱
کچاد ۱۰۹۸ ۲۳۷
وپست ۵۱۰ ۱۶
مارون ۱۷۸۵۵ ۴۹
شپنا ۷۲۵ ۴۱۶
شتران ۳۵۴ ۲۶۰۰
شبندر ۹۰۲ ۹۳۰
بسویچ ۳۸۳ ۹
وبملت ۲۹۰ ۳۰۵
وبصادر ۱۵۵ ۱۴۲۷
خاور ۲۶۱ ۴۲۰
وتجارت ۱۵۰ ۱۸۲۲
فایرا ۴۵۲ ۳۲
شراز ۱۳۳۷ ۴
جم ۳۲۷۶ ۴۲
فملی ۶۸۸ ۱۸۴۰
سدشت ۲۵۵۳ ۸
بفجر ۱۸۴۰ ۳۸
وتوصا ۶۵۹ ۱۲
 شبریز ۱۶۲۸ ۴۱
خساپا ۲۲۶ ۳۶
لکما ۸۴ ۲۲
بترانس ۲۰۱ ۳

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی در 27 آذر۱۴۰۱

سهام عدالت

پس از پایان معاملات امروز بازار بورس ایران (27 آذر ۱۴۰۱) ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزارتومانی دارندگان این سهام به۹ میلیون و۳۴۴ هزار و ۲۷۹تومان رسید.

تعداد هرسهم برگه سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی خود را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید.

نام شرکت سهامی قیمت پایانی هر سهم

(تومان)

تعداد سهم هر سهامدار

 
فارس ۸۱۰ ۲۲۹۲
شگویا ۱۰۱۹ ۴۷
شاوان ۱۹۵۵ ۴
دانا ۲۸۸ ۱۶
بنیرو ۲۸۷ ۳
رمپنا ۱۳۹۲ ۱۳۷
اخابر ۶۴۳ ۲۳۹
کگل ۷۵۶ ۱۰۴
حکشتی‌ ۲۴۴۵ ۷۸
فولاد ۵۳۹ ۲۵۲۰
فولاژ ۹۳۳ ۷۳
فخوز ۲۴۷ ۲۹۶
ساراب ۲۱۹۵ ۳
ورنا ۷۱۱ ۳
حپترو ۳۵۰۳ ۱
کچاد ۱۰۹۸ ۱۸۱
وپست ۵۱۰ ۱۶
مارون ۱۷۸۵۵ ۴۷
شپنا ۷۲۵ ۱۰۰۸
شتران ۳۵۴ ۲۰۹۰
شبندر ۹۰۲ ۹۱۲
بسویچ ۳۸۳ ۹
وبملت ۲۹۰ ۲۹۹
وبصادر ۱۵۵ ۱۴۰۰
خودرو ۲۶۱ ۴۷
وتجارت ۱۵۰ ۱۷۸۸
 فایرا ۴۵۲ ۳۱
شراز ۱۳۳۷ ۴
جم ۳۲۷۶ ۴۱
فملی ۶۸۸ ۱۴۷۳
سدشت ۲۵۵۳ ۸
بفجر ۱۸۴۰ ۳۸
وتوصا ۶۵۹ ۱۲
شبریز ۱۶۲۸ ۱۵
خساپا ۲۲۶ ۳۹
لکما ۸۴ ۲۲
بترانس ۲۰۱ ۳

توثیق سهام عدالت برای دریافت وام

مجید عشقی، رئیس سازمان بورس در حاشیه جلسه روز گذشته شورای عالی بورس در رابطه با  سامانه توثیق سهام عدالت  و حواشی اخیر مبنی بر عدم همکاری بانک‌ها با سهامداران اظهار کرد: زیرساخت سامانه توثیق سهام در بازار سرمایه فراهم و سرویس‌های مرتبط با آن در اختیار تمامی بانک‌ها قرار گرفته است. اکنون تمامی بانک‌ها امکان استفاده از سرویس سامانه توثیق سهام را دارند، به نحوی که تاکنون در دو بانک به مرحله اجرا رسیدند و مابقی نیز منتظر تکمیل زیرساخت‌های حقوقی و الکترونیکی هستند.

وی ادامه داد: فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی وظیفه بانک‌ها است و سازمان بورس ماموریتی را در این رابطه ندارد. ابلاغیه توسط خود شعبه اصلی بانک مربوطه به شعبات زیر مجموع ارسال خواهد شد.

رئیس سازمان بورس گفت:  سامانه سهام عدالت متوفیان  (سامانه انتقال سهام عدالت به وراث) قرار بود تا پایان شهریور مهیا شود اما راه‌اندازی کامل آن نیازمند همکاری همه جانبه قوه‌قضائیه است.

عشقی بیان کرد: از آنجایی که کار متوفیان و انحصار وراثت در اکثر شهرستان‌ها به صورت دستی انجام و تعداد متوفیان زیاد است، اکنون مسئولان مربوطه در حال فراهم‌سازی زیرساخت‌های الکترونیکی در این شهرها هستند.

ارزش سهام عدالت امروز

سهام عدالت چقدر می‌ارزد؟

سبد سهام عدالت از تعدادی سهام ارزنده و نمادهای بزرگ بازار سرمایه تشکیل شده است که در هفته‌ های گذشته با نوسان در میزان ارزش همراه بوده است. این سهام در بهمن ماه با کاهش ارزش مواجه شد و در اسفندماه نیز روند نوسانی داشت.

ارزش این سهام در هفته اول فروردین ماه برخلاف رشد شاخص‌های عملکردی بازار سرمایه، با کاهش ارزش مواجه شد، اما در هفته دوم فروردین ماه و با رشد شاخص کل،  ارزش سهام عدالت  نیز رشد قابل قبولی داشته است. البته ارزش این سهام در هفته سوم فروردین ماه با افت مواجه شد. ارزش این سهام در هفته چهارم فروردین ماه با رشد ۴ درصدی که داشت افزایش قابل توجهی پیدا کرد.

سهام عدالت در تمام هفته های اردیبهشت ماه با افزایش ارزش روبرو شد. ارزش  سهام عدالت  در هفته اول اردیبهشت ماه با رشد ۰.۸۵ درصدی مواجه شده است. ارزش این سهام در هفته دوم اردیبهشت ماه کاهش ۰.۴۲ درصدی یافت. ارزش این سبد دارایی در هفته سوم اردیبهشت ماه رشد ۰.۶۸ درصدی را تجربه کرد. ارزش سهام عدالت در هفته پایانی اردیبهشت ماه با رشد ۱.۷ درصدی روبرو شد.

بسیاری از کارشناسان معتقدند، نمادهای حاضر در سبد سهام عدالت از ارزنده‌ترین سهم‌های بازار سرمایه هستند. با این حال، ارزش برگه‌های سهام عدالت در برگه‌های مختلف به ترتیب برابر است با ۷ میلیون و ۳۷۸ هزار تومان، ۸ میلیون و ۸۷۵ هزار تومان، ۹ میلیون و ۵۹۷ هزار تومان و ۱۸ میلیون و ۴۰ هزار تومان.برگه‌های سهام عدالت در قیمت‌های اسمی ۴۰۹ هزار تومانی، ۴۹۲ هزار تومانی، ۵۳۲ هزار تومانی و یک میلیون تومانی در هفته سوم اردیبهشت ماه به ترتیب با کاهش  ۱۱۶ هزار تومانی، ۱۴۰ هزار تومانی، ۱۵۱ هزار تومانی و ۲۸۴ هزار تومانی نسبت به هفته دوم خردادماه مواجه شده‌اند.

بنابراین گزارش، ارزش سهام عدالت نسبت به اول مرداد سال گذشته به ترتیب با کاهش قیمت ۸ میلیون و ۲۰۱ هزار تومانی، ۹ میلیون و ۸۶۵ هزار تومانی، ۱۰ میلیون و ۶۶۷ هزار تومانی و ۲۰ میلیون و ۵۱ هزار تومانی روبرو شده است.

سود سهام عدالت ۱۴۰۱ برای هر سهامدار چقدر است؟ (واریز طی ۲ مرحله)

واریز سود سهام عدالت مشروط شد درحالی که قرار بود بخش نخست سود سهام عدالت …

استعلام آنلاین وضعیت پرداخت سود سهام عدالت

سهامداران سهام عدالت برای استعلام وضعیت پرداخت سود سهام خود می‌توانند با ورود به سامانه سهام عدالت در تارنمای «www.sahamedalat.ir» نسبت به مشاهده زمان و مبلغ واریز سود سهام عدالت اقدام کنند.

همچنین سهامدارانی که تاکنون سود سهام عدالت خود را دریافت نکرده اند، باید هر چه سریعتر در سامانه سجام ثبت کنند تا در فهرست  پرداخت سود جامانده های سهام عدالت  قرار گیرند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.