کد خبر : 38018 / /
/

راد دیزل مرجع تخصصی فروش دیزل ژنراتور

راد دیزل مرجع تخصصی فروش دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور یکی از مهم ترین تجهیزات صنعتی به شمار می رود که کاربرد مختلفی در صنعت و مصارف خانگی دارد. اهمیت انتخاب برند مناسب دیزل ژنراتور به دلیل وجود برندهای مختلف، خرید را دشوار می کند. راددیزل به عنوان واردکننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی ازجمله دیزل ژنراتور، شما را در داشتن یک انتخاب مناسب کمک می کند. ارائه مشاوره تخصصی ازجمله خدمات این مجموعه محسوب می شود.

 

اهمیت انتخاب برند مناسب دیزل ژنراتور در هنگام خرید

انتخاب یک دیزل ژنراتور مناسب این امکان را به شما می دهد تا برق مورد نظرتان تامین شود. اگرچه، دیزل ژنراتورهای برندهای مشهور دارای مزایایی ازقبیل خدمات پس از فروش، در دسترس بودن لوازم یدکی، طول عمر بالا، هزینه پایین نگهداری و مصرف سوخت کم هستند.

اگرچه، هزینه نقش بسیار مهمی در انتخاب دیزل ژنراتور دارد اما هنگام خرید حتماً باید به کیفیت دستگاه توجه کرد. انتخاب نامناسب می تواند تاثیر منفی بر عملکرد و نتیجه نهایی کار شما داشته باشد.

چه عواملی بر انتخاب برند مناسب دیزل ژنراتور تاثیر می گذارند؟

انتخاب دیزل ژنراتور مناسب می تواند بسیار دشوار باشد. عوامل بسیار زیادی بر نحوه انتخاب دیزل ژنراتور مناسب تاثیر می گذارند. از مهم ترین آن ها می توان به مشخصات فنی، کیفیت و قابلیت اطمینان، خدمات پس از فروش، در دسترس بودن لوازم یدکی و قیمت اشاره کرد. در این بخش به بررسی برخی از مهم ترین عوامل تاثیرگذار بر اهمیت انتخاب برند مناسب دیزل ژنراتور می پردازیم.

کیفیت و قابلیت اطمینان

کیفیت و قابلیت اطمینان به عنوان مهم ترین عامل تاثیرگذار در هنگام انتخاب دیزل ژنراتور شناخته می شوند. عوامل متعددی بر کیفیت و قابلیت اطمینان دیزل ژنراتورها تاثیر می گذارند. از مهم ترین آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بکارگیری مواد اولیه باکیفیت: مواد اولیه باکیفیت باعث کاهش ساییدگی دستگاه و در نتیجه، افزایش طول عمر آن می شوند.
  • استفاده از سوخت مناسب: کیفیت دیزل ژنراتورها به میزان قابل توجهی به کیفیت سوخت بستگی دارد. سوخت باکیفیت، سوختی است که بوی نامطبوع نداشته باشد.
  • نمونه برداری از روغن دیزل: روغن دیزل ژنراتورها باید به صورت دوره ای نمونه برداری شوند. این کار تاثیر بسیار زیادی در فرآیند عیب یابی دستگاه دارد.

بسیاری از برندهای شناخته شده جهان، عرضه کننده دیزل ژنراتورهای باکیفیت هستند. هر چه کیفیت دیزل ژنراتور بهتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. از باکیفیت ترین برندهای سازنده دیزل ژنراتور می توان به کاترپیلار، ولوو، کامینز، پرکینز و ایویکو اشاره کرد. 

22

راندمان سوخت

مصرف سوخت دیزل ژنراتورهای مختلف بر اساس میزان توان و قدرت ارائه شده محاسبه می شود. به همین دلیل است که مصرف سوخت دیزل ژنراتورها با هم تفاوت دارد. در هنگام انتخاب دیزل ژنراتور حتماً باید از جدول مصرف سوخت استفاده کنید. در این جدول، میزان مصرف سوخت بر اساس میزان بار و توان دیزل ژنراتور مشخص می شود.

دیزل ژنراتورهایی که مصرف سوخت آن ها در مقابل توان ارائه شده کمتر باشد، از نظر اقتصادی به صرفه هستند. در نتیجه، توجه به راندمان سوخت دیزل ژنراتورهای برندهای مختلف هنگام خرید بسیار اهمیت دارد. دیزل ژنراتورهای برند شناخته شده کاترپیلار ازجمله محصولاتی هستند که بهره وری بالا را با مصرف سوخت کم ارائه می دهند. این برند همواره از استانداردهای جهانی در جهت طراحی و ساخت دیزل ژنراتورهای خود استفاده کرده است.

علاوه بر راندمان سوخت بالا، کیفیت، طول عمر، دوام و همچنین ارائه انرژی پاک از دیگر ویژگی های برتر دیزل ژنراتورهای برند کاترپیلار به شمار می روند. البته، این دیزل ژنراتورها در مقایسه با سایر برندهای شناخته شده با قیمت بالاتری به فروش می رسند.

23

خدمات و پشتیبانی

از دیگر عوامل مهم در انتخاب برند مناسب دیزل ژنراتور، خدمات و پشتیبانی پس از فروش است. دیزل ژنراتورها نیز مانند اکثر ماشین آلات صنعتی باید به صورت دوره ای سرویس شوند. در نتیجه، به خدمات فنی دائمی نیاز پیدا خواهند کرد. اگر قصد خرید دیزل ژنراتور را دارید، حتماً باید انتخاب خود را بر اساس ظرفیت مورد نظر انجام دهید. سپس، به خدمات و پشتیبانی فنی پس از فروش برند دیزل ژنراتور توجه کنید.

شاید این موضوع در هنگام خرید چندان مهم به نظر نرسد اما اگر مشکلی برای دیزل ژنراتور به وجود آید، متوجه اهمیت خدمات و پشتیبانی خواهید شد. برخی از بهترین برندهای تولیدکننده دیزل ژنراتور که خدمات و پشتیبانی فنی بهتری نسبت به رقبا دارند، عبارتند از: ولوو و کامینز. این دو برند علاوه بر خدمات پس از فروش از کیفیت قابل قبولی هم برخوردار هستند. 

هزینه دیزل ژنراتور

برندهای بسیار زیادی در زمینه تولید دیزل ژنراتور فعالیت می کنند. برندهای اروپایی معمولاً کیفیت بالاتری نسبت به باقی رقبا دارند اما با قیمت بیشتری نیز به فروش می رسند. در مقابل، شرکت های ایرانی و چینی نیز توانسته اند محصولات خود را با کیفیت قابل قبول در سطح جهان معرفی کنند. قیمت دیزل ژنراتورهای برندهای ایرانی و چینی به مراتب کمتر است.

برخی از بهترین برندهای تولیدکننده دیزل ژنراتور از نظر قیمت عبارتند از: ولوو، لوول، ماینینگ و موتورسازان تبریز. دیزل ژنراتور ولوو در میان سایر برندها، محبوبیت و فروش بیشتری در ایران برخوردار است. این برند سوئدی از نظر کیفیت دیزل ژنراتور در جایگاه بالایی نسبت به رقبای خود قرار دارد. با این وجود، قیمت آن در مقایسه با کیفیتی که ارائه می دهد، مقرون به صرفه در نظر گرفته می شود.

دیزل ژنراتورهای ولوو به دلیل نصب، عیب یابی و تعمیر آسان در بخش تجارت و ساخت و ساز بسیار کاربرد دارند. علاوه بر این، لوازم یدکی دیزل ژنراتورهای ولوو به راحتی در ایران پیدا می شوند. لوول یکی از قدیمی ترین برندهای تولیدکننده دیزل ژنراتور در چین محسوب می شود. این برند چینی به دلیل تولید دیزل ژنراتورهای باکیفیت و عرضه آن ها با قیمت قابل قبول با برندهای شناخته شده جهان رقابت دارد. از دیزل ژنراتورهای برند لوول معمولاً برای مصارف خانگی و صنایع کوچک استفاده می شود.

دیزل ژنراتورهای برقی برند ماینینگ به دلیل سوخت ارزان با قیمت پایین تری به فروش می رسند. این دیزل ژنراتورها در کنار دوام و طول عمر بالا دارای قیمت پایینی هستند و یک راهکار مقرون به صرفه برای تامین برق به شمار می روند. شرکت موتورسازان تبریز یکی از شناخته شده ترین برندهای ایران در زمینه تولید دیزل ژنراتور به شمار می رود. این شرکت تبریزی دارای کیفیت قابل قبول و قیمت مقرون به صرفه است.

خریدی مطمئن با مشاوره تخصصی راد دیزل

تنوع برندهای تولیدکننده دیزل ژنراتور، انتخاب را دشوار کرده است. با این وجود، انتخاب یک دیزل ژنراتور مناسب می تواند تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت کار و نتیجه نهایی داشته باشد. عوامل بسیار زیادی بر اهمیت انتخاب برند مناسب دیزل ژنراتور تاثیر می گذارند، ازجمله کیفیت، قیمت، خدمات پس از فروش، راندمان سوخت، شهرت و اثرات زیست محیطی. پیش از تصمیم گیری نهایی حتماً باید جنبه های مختلف مورد بررسی قرار گیرند.

انتخاب دیزل ژنراتور مناسب باید با توجه به نیازهای کسب و کار انجام شود. راددیزل به عنوان واردکننده و تامین کننده تجهیزات صنعتی می تواند شما را در داشتن یک انتخاب مناسب یاری دهد. دیزل ژنراتورهای برندهای برتر دارای دوام، کیفیت و طول عمر بالایی هستند. با این وجود، قیمت آن ها در مقایسه با برندهای چینی و ایرانی بیشتر است. برقراری تعادل میان کیفیت و قیمت می تواند شما را به یک انتخاب درست نزدیک کند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.