کد خبر : 1082 / /
/

قیمت دلار در معاملات صبح یکشنبه بازار آزاد نسبت به روز شنبه ۴۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۳ هزار و ۵۵۰ تومان مبادله شد.​

قیمت دلار  امروز  30 خرداد 1400 را ببینید.قیمت دلار در بازار امروزحاکی از یک روند رکود بوده است. قیمت دلار  روی عدد 23 هزار و 550 تومانی نیز قرار گرفته است. قیمت دلار بعد از انتخابات آمریکا روند تغییراتی داشته است. قیمت دلار  تاثیر مستقیم بر اقتصاد و گرونی اجناس در بازار دارد.

در معاملات امروز -یکشنبه ۳۰ خرداد- در بازار آزاد روند تغییرات قیمت دلار ۴۵۰ تومان کاهش یافت و قیمت اسکناس امریکایی به ۲۳ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ابتدا ۲۳ هزار و ۸۵ تومان ثبت شد و در نیمه روز با افزایش ۱۱۸ تومانی به ۲۳ هزار و ۲۰۳ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۳ هزار و ۳۱۵ تومان اعلام شد و در نیمه روز به ۲۳ هزار و ۴۳۵ تومان افزایش یافت.

قیمت یورو در بازار متشکل امروز با کاهش ۲۸۵ تومانی نسبت به روز شنبه ۲۷ هزار و ۷۱۴ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۲۷۸ تومان نرخ گذاری شد و در نیمه روز ۲۷ هزار و ۹۹۹ تومان ثبت شد.

قیمت ارز های صرافی ملی

صرافی ملی امروز قیمت دلار را نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه ۲۳۰ تومان کاهش داد و ۲۳ هزار و ۴۰۶ تومان ثبت کرد. قیمت یورو صرافی ملی نیز ۲۸۸ تومان کاهش یافت در نیمه روز به ۲۸ هزار و ۱۲۸ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح یکشنبه بازار آزاد نسبت به روز شنبه ۴۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۳ هزار و ۵۵۰ تومان مبادله شد. قیمت یورو نیز ۲۸ هزار و ۵۰۰ تومان خرید و فروش شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در قیمت ۶ هزار و ۴۵۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز شنبه ۱۰۰ تومان کاهش داشته است.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار