کد خبر : 9832 / /
/

بنا بر قیمت مسکن و نرخ اجاره مسکن در بازار مسکن مشهد فهرستی از متوسط اجاره مسکن در برخی از محلات مشهد به همراه درصد افزایش قیمت سالانه به دست آمده است.

طبق آگهی‌های اجاره دیوار، آپارتمان‌ها در محله‌های پرآگهی مشهد در مهرماه رشد منفی نسبت به ماه گذشته داشته‌اند. اجاره‌بهای آپارتمان ۸۰ متری در آگهی‌های دیوار مشهد در مهرماه نسبت به شهریورماه ۱.۲ درصد کاهش یافته است. در مقیاس یک ساله نیز به طور متوسط حدود ۲۷ درصد افزایش قیمت اجاره را در آگهی‌های دیوار مشهد می‌بینیم.

به عبارت دیگر، یک آپارتمان ۸۰ متری در محله‌های پرآگهی مشهد در مهرماه ۱۴۰۰ با قیمت ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اجاره ماهانه در دیوار آگهی شده است؛ در حالی که این عدد در مهرماه سال ۹۹ حدود ۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان بود.

شهر جدید گلبهار و محلات عبدالمطلب و بلوار توس از مهر ۱۳۹۹ و ۱۴۰۰ افزایش ۴۱ درصدی نرخ اجاره مسکن را ثبت کردند.

نرخ اجاره مسکن در محله هاشمیه ۵٫۵ درصد و در مقابل در محله کوی مهدیس ۵۷ درصد افزایش یافته است.

در جدول زیر متوسط نرخ اجاره آپارتمان در برخی از محلات مشهد به همراه درصد تغییر نرخ ماهانه و سالانه را مشاهده می‌کنید./ تجارت نیوز

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.