کد خبر : 6231 / /
/

اخبار روز/اخبار مهم روز/اخبار حوادث

​ آماری از تعداد دقیق موشک‌ها مشخص نیست،اما مردم محلی می‌گویند ،سه موشک که در یک خودروی کرولا جاسازی شده بود از منطقه لب جر خیرخانه بالای فرودگاه کابل شلیک شده است.

 در ادامه ناآرامی های کابل، صبح امروز چند موشک به اطراف فرودگاه بین‌المللی حامد کرزی اصابت کرد. به گفته مقامات آمریکایی این شلیک‌ها تلفات جانی نداشته است.

 بامداد امروز دوشنبه «8 مرداد» چندین موشک که در یک خودرو جاسازی شده بود، به سمت  فرودگاه کابل شلیک شد.

آماری از تعداد دقیق موشک‌ها مشخص نیست،اما مردم محلی می‌گویند ،سه موشک که در یک خودروی کرولا جاسازی شده بود از منطقه لب جر خیرخانه بالای فرودگاه کابل شلیک شده است.

تاکنون تلفات برخواسته از اصابت و محل دقیق برخورد موشک‌ها مشخص نیست،اما گفته می‌شود که توسط سیستم دفاعی فرودگاه منحرف و به اطراف فرودگاه کابل اصابت کرده است.

این درحالی است،که عصر روز گذشته یک موشک از سوی نامعلومی شلیک شده و در منطقه خواجه بغرا بر یک منزل مسکونی اصابت کرده و 11 عضو یک خانواده از جمله کودکان کشته شدند.

تاکنون مسولیت این حملات را فرد و یا گروهی بر عهده نگرفته و نیز تلفات دقیق از این حمله اطلاعی در دست نیست.

در همین حال رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی گزارش داد که حدود 5 موشک به فرودگاه کابل شلیک شده قبل از اینکه سیستم ضد موشکی آمریکایی آنها را رهگیری کند.

به گفته این مقام آمریکایی اطلاعات اولیه نشان می‌دهد که این شلیک تلفات جانی نداشته است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار