کد خبر : 6199 / /
/

اخبار ورزشی| اخبار استقلال| سرمربی استقلال

باشگاه استقلال در یکی دو روز اخیر احضاریه‌هایی را برای تعدادی از بازیکنان سرشناس این تیم صادر کرده که قطعاً هدف مشخصی را از این اقدام دنبال می‌کند.

 

اخبارورزشی:احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال که در ابتدای حضورش در این تیم در مهرماه سال ۱۳۹۹ به شدت از سوی اعضای هیئت مدیره تحت فشار بود و حتی به او حق امضا هم نداده بودند کم‌کم با استقرار در اتاق مدیریت و صندلی مدیرعاملی باشگاه توانست زمام امور را در دست گرفته و خودش را به جایی برساند که فرهاد مجیدی برای تمام کارهایش با او هماهنگ شود.

یکی از اقدامات مهم احمد مددی در روزهای فصل تابستانی نقل و انتقالات لیگ برتر بیست و یکم، زهر چشم گرفتن از اعضای جدید و قدیم تیم استقلال است. مددی که در ماه‌های فروردین، اردیبهشت، خرداد و تیرماه به شدت از سوی تعدادی از بازیکنان دانه‌درشت تیم استقلال تحت فشار بود که چرا پول بازیکنان را نمی‌دهد این روزها با احضار وریا غفوری، محمد رشید مظاهری و محمد دانشگر به کمیته انضباطی باشگاه و احضار فرشید اسماعیلی به دادسرای تهران، مشخصا پیام واضحی را برای اعضای تیم استقلال صادر کرده است. اینکه در زمینه مدیریت بر باشگاه استقلال با کسی شوخی نداشته و هر کس بخواهد مقابلش بایستد با او برخورد می‌کند.

قطعاً با وجود این بازیکنان تازه وارد این موضوع اهمیت زیادی برای استقلال دارد که بدانند باید تابع تصمیمات مدیریت باشگاه باشند. البته این تصمیم احمد مددی قطعاً با همفکری و موافقت فرهاد مجیدی صورت گرفته است چرا که فرهاد مجیدی در دو مقطع مانع از حضور بازیکنان استقلال در کمیته انضباطی شده بود و حالا سکوت سرمربی استقلال در قبال این احضاریه ها نشان می‌دهد مجیدی هم در این زمینه با مدیرعامل باشگاه همسو و هم نظر است تا این نظم و انضباط بر تیم و باشگاه استقلال حاکم شده و دیسیپلین شدیدی در فصل بیست و یکم برای استقلال به وجود بیاید. آنچنان که درباره جدایی ریگی، مطهری، فرشید اسماعیلی و قایدی با مددی هم نظر بود.

منبع: خبرورزشی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.