کد خبر : 6053 / /
/

جواد نکونام/اخبار ورزشی/خبر ورزشی

همانطور که طی روزهای گذشته نوشته بودیم، احتمال جدایی جواد نکونام از فولاد به مراتب بیشتر از احتمال ماندن او در اهواز بود.

اخبار ورزشی : سرمربی تیم قهرمان جام حذفی فصل آینده هدایت کدام تیم را به عهده خواهد داشت؟

همانطور که طی روزهای گذشته نوشته بودیم، احتمال جدایی جواد نکونام از فولاد به مراتب بیشتر از احتمال ماندن او در اهواز بود.

او که دو روز قبل در مصاحبه‌ای، نگرانی‌هایش درباره فولاد را رسانه‌ای کرده بود، دیروز در جلسه با حمیدرضا گرشاسبی شرکت نکرد تا مشخص شود که دیگر برنامه‌ای برای ادامه همکاری با این تیم ندارد.

فولادی‌ها هم که از نکونام ناامید شده بودند سراغ عبدالله ویسی رفتند و او را به عنوان سرمربی جدیدشان معرفی کردند.

دیروز این خبر غیررسمی مطرح شد که ممکن است فولاد سراغ مهدی تارتار سرمربی جدید ذوب آهن برود و اگر این اتفاق رخ دهد، نکونام احتمالا به اصفهان خواهد رفت منتهی انتخاب ویسی به عنوان سرمربی جدید فولاد، این موضوع را منتفی کرد.

این وسط، آلومینیوم اراک که دیشب خبر توافق با منصوریان برای ادامه همکاری را روی کانالش منتشر کرد، در اتفاقی عجیب این پست را حذف کرده تا مشخص نباشد که منصوریان فصل آینده هم هدایت این تیم را به عهده خواهد داشت یا نه.

اگر حضور منصوریان در اراک قطعی شود که گزینه دیگر نکونام هم از بین خواهد رفت.

این وسط و در بازار شایعات نام یک تیم بزرگ دیگر هم به عنوان مشتری نکونام مطرح شده که اگر پیگیر اخبار باشید، حتما می‌دانید منظورمان کدام تیم است!

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.