کد خبر : 5647 / /
/

اخبار روز/اخبار مهم روز/اخبار حوادث

​ حادثه در یکی از خیابان های نیویورک آمریکا رخ داده و بنا بر فیلم دوربین های مداربسته ضارب اسلحه را پشت کمرش پنهان کرده سپس به قربانی نزدیک شده و از پشت سر به او شلیک کرده است.

 پلیس در جستجوی زنی است که از خودرو اش خارج شده و از پشت سر به زن دیگری شلیک کرده و او را به قتل رسانده است.

حادثه در یکی از خیابان های نیویورک آمریکا رخ داده و بنا بر فیلم دوربین های مداربسته ضارب اسلحه را پشت کمرش پنهان کرده سپس به قربانی نزدیک شده و از پشت سر به او شلیک کرده است.

بنا بر گزارش های  پلیس زن ضارب پس از کشتن قربانی خود که به نظر می رسد از آشنایان او بوده سوار بر خودرو شاسی بلندش با خونسردی صحنه جنایت را ترک می کند.

شلیک گلوله به یک زن در خیابان

برخی از مردم که شاهد ماجرا بوده اند شوکه شده و درحالیکه جیغ می کشند صحنه را ترک کرده و فرار می کنند.

برادر قربانی"جانسون"  به افسران پلیس گفت: من به همراه خانواده و خواهرم از مراسم خاکسپاری باز می گشتیم این زن در مراسم حضور داشت گرچه من او را نمی شناختم اما ساعاتی پس از خاکسپاری یکی از اقوام او به خواهرم نزدیک شد وزمانیکه او با دیگران صحبت می کرد از پشت سر به وی شلیک کرد و با خونسردی صحنه جنایت را ترک کرد. هنوز در شوک هستیم و نمی دانیم انگیزه این جنایت چه بوده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.