کد خبر : 5394 / /
/

کدام بازیکنان به ترکیه رفتند؟

کایسری اسپور با جذب دو بازیکن ایرانی و نفرات دیگر به دنبال آن است که فصل آینده حضوری پرقدرت در سوپرلیگ ترکیه داشته باشد.

اخبار ورزشی : سید مجید حسینی و علی کریمی فصل آینده در باشگاهی توپ خواهند زد که یک خانم تاجر رئیسش است.

 کایسری اسپور با جذب دو بازیکن ایرانی و نفرات دیگر به دنبال آن است که فصل آینده حضوری پرقدرت در سوپرلیگ ترکیه داشته باشد.

یکی از نکات جالب مربوط به این باشگاه، شخصی است که به صندلی ریاست کایسری اسپور تکیه زده است.

برنا گزباشی اولین خانمی است که رئیس یک باشگاه فوتبال در سوپرلیگ ترکیه شده است.

آنطور که در صفحه ویکی پدیای خانم گزباشی آمده، این خانم که تاجر موفقی محسوب می‌شود ابتدا وارد هیات مدیره باشگاه کایسری اسپور شد و بعد از سه سال حضور در هیات مدیره این باشگاه، نهایتا بعد از استعفای ارول بدیر رئیس این باشگاه در تاریخ 6 اکتبر 2019، به عنوان رئیس جدید این باشگاه انتخاب شد.

خانم گزباشی در واکنش به پست جدیدش در باشگاه کایسری اسپور در اظهارنظری جنجالی مدعی شد که اگر این تیم در قعر جدول حضور نداشت، قطعا او نمی‌توانست به عنوان رئیس این باشگاه انتخاب شود.

او در مصاحبه‌هایش از اهداف بزرگش برای این باشگاه صحبت کرده و طرفداران کایسری اسپور امیدوارند که امسال این تیم بتواند به اهداف مورد نظر خانم رئیس برسد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار