کد خبر : 51612 / /
/

قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه امامی | قیمت سکه و طلا

ریزش قیمت ها در بازار طلا و سکه | قیمت طلا چقدر ارزان شد؟

بعد از پاسخ ایران به اسرائیل و کاهش هیجانات در بازار ارز، ریزش قیمت ها در بازار طلا وسکه هم آغاز شده تا جایی که قیمت طلای ۱۸ عیار که تا ۴ میلیون همبالا رفته بود هم اکنون به ۳ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان بازگشته است.

ریزش قیمت ها در بازار طلا و سکه | قیمت طلا چقدر ارزان شد؟

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت قیمت ها در بازار طلا و سکه در روز جاری، اظهار داشت: بازار جهانی امروز تعطیل است و قیمت اونس تغییری نکرده ولی پیش بینی می شود باتوجه به تحولات منطقه از فردا قیمت جهانی طلا هم با کاهش همراه شود.

وی با بیان اینکه  با آرام شدن فضای منطقه و تخلیه هیجانات بازار، قیمت‌ها در بازار طلا و ارز نزولی شده است، گفت: قیمت سکه به زیر 45 میلیون تومان بازگشته است، قیمت طلای 18 عیار هم که تا 4 میلیون تومان بالا رفته بود الان به 3 میلیون و 750 هزار تومان رسیده و همچنان روند کاهشی دارد.

این فعال بازار طلا و سکه ادامه داد: الان روند بازار نزولی است و بیشتر مردم فروشنده هستند. فعلا معاملات خیلی کم شده و تا حدودی متوقف است و همه با احتیاط عمل می کنند.

او با تأکید براینکه حباب سکه تا 8 میلیون و 200 هزار تومان بالا رفته بود الان به 7 میلیون تومان کاهش یافته است، گفت:  قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم 42 میلیون و200 هزار تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید نیز 44 میلیون و 800 هزار تومان است. در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 26 میلیون و 700 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 16  میلیون و 700 هزار تومان و سکه یک‌گرمی7 میلیون و 500 تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

هر مثقال طلا در بازار داخلی، 16 میلیون و 250 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است؛ ضمن اینکه قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی 2343 دلار است./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.