کد خبر : 51550 / /
/

خبر خوش دولت برای متقاضیان مسکن دولتی | برای تکمیل آورده مالی خود آماده شوید

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران با اشاره به آغاز عملیات اجرایی ۱۶۵ هزار واحد نهضت ملی مسکن گفت:‌تاکنون زمین ۳۳۵ هزار واحد این طرح تامین شده است.

خبر خوش دولت برای متقاضیان مسکن دولتی |  برای تکمیل آورده مالی خود آماده شوید

 سعید غفوری با یادآوری آغاز عملیات اجرایی 125 هزار و 900 واحد نهضت ملی مسکن تا بهمن 1402 اظهار کرد:‌ در ابتدای سال 1403 جهش بسیار خوبی در شهرهای جدید کشور میسر شده و این عدد به 165 هزار واحد در شهرهای جدید رسیده است.

وی با اشار به تعهد شرکت عمران شهرهای جدید به ساخت 400 هزار واحد نهضت ملی مسکن افزود:‌تا امروز زمین 335 هزار واحد تامین شده است.

وی بیان کرد: سیاست شرکت عمران شهرهای جدید در بخش ساخت تاکید بر افزایش اکیپ‌های اجرایی و بالابردن پیشرفت فیزیکی پروژه‌هاست و به همه شهرها ابلاغ شده که شیفت‌های دوم و سوم کاری عملیات اجرایی فعال شود. بر این اساس از دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان خصوصا وزارت نیرو نیز تقاضا داریم همپای پیشرفت فیزیکی چه در آماده سازی و چه در بخش ساخت واحدها پای کار باشند و زیر ساخت های لازم را اجرا نمایند تا بتوانیم در سال جدید نیز پیشرفت خوبی را شاهد باشیم.

سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران اضافه کرد: در بحث واگذاری زمین چه به صورت انفرادی، گروهی و جوانی جمعیت سیاست شهرهای جدید علاوه بر آماده‌سازی و واگذاری زمین، بحث حمایت، هدایت، نظارت و پشتیبانی از پروژه تا تکمیل و تحویل واحدها با مشارکت مردم است.

غفوری از افتتاح اولین سری واحدهای نهضت ملی مسکن در شهر جدید سهند طی ماه جاری (فروردین) خبر داد و با اشاره به این که طی اردیبهشت و خرداد در شهرهای پرند، هشتگرد، پردیس و امیرکبیر واحدهای این طرح افتتاح می‌شود، تصریح کرد: در تمام شهرهای جدید کشور پروژه‌های نهضت ملی فعال است و هر ماه مطابق دستور وزیر راه و شهرسازی افتتاح خواهیم داشت.

وی گفت:‌ از متقاضیان شهرهای جدید تقاضا می‌شود برای تسریع در روند تکمیل پروژه‌ها نیز آورده مالی خود را هر چه سریع‌تر تکمیل کنند تا با اجرایی شدن  شیفت‌های دوم و سوم کاری در سال 1403 تسریع در عملیات اجرایی و  تحویل سریعتر واحدها در طرح نهضت ملی مسکن به مردم را شاهد باشیم.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.