کد خبر : 51456 / /
/

سقوط قیمت تخم مرغ در بازار | تخم مرغ شانه ای چند شد ؟

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی فله‌ای که در بازار آزاد تا ۱۶۰ هزار تومان نیز به فروش می رسید، اکنون با ورود به فصل گرما به صورت بسته بندی شده به نرخ ۹۹ هزار تومان در میادین به فروش می‌رسد.

سقوط قیمت تخم مرغ در بازار | تخم مرغ شانه ای چند شد ؟

با ورود به فصل گرما قیمت تخم مرغ نیز به طور سنتی رو به کاهش است به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی قیمت این محصول در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران نیز کاهش یافته است.

قیمت هر شانه تخم مرغ ۳۰ عددی در میادین میوه و تره بار شهرداری تهران به صورت بسته بندی شده از ۱۱۶ هزار تومانی سال قبل به ۹۹ هزار تومان کاهش یافته است یعنی به عبارتی ۱۷ هزار تومان در هر شانه کاهش قیمت دارد؛ نرخ هر کیلوگرم تخم مرغ در این میادین نیز ۴۷۵۰۰ تومان است.

پیشتر قیمت هر شانه تخم مرغ 30 عددی فله ای نیز در تهران به قیمت‌های مختلفی در مناطق  تهران به فروش می‌رسید به طوری که بر اساس مشاهدات میدانی این محصول در محله شوش تهران از 120 هزار تومان، بهجت آباد 140 هزار تومان و در سعادت آباد 160 هزار تومان به فروش می‌رسید./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.