کد خبر : 50165 / /
/

قیمت گوشت | قیمت گوشت گوسفندی | قیمت گوشت قرمز

آخرین قیمت گوشت قرمز در بازار | قیمت انواع گوشت قرمز منجمد و گرم

رئیس شورای تامین کنندگان دام قیمت انواع گوشت گوسفندی و گوساله وارداتی و تولید داخل را اعلام کرد.

آخرین قیمت گوشت قرمز در بازار | قیمت انواع گوشت قرمز منجمد و گرم

منصور پوریان افزود: بنابر برنامه ریزی‌های صورت گرفته پیش بینی می‌شود که توزیع روزانه گوشت گرم وارداتی در روزهای آتی به ۳۵۰ تن برسد.

وی اضافه کرد: بنابر برنامه ریزی های صورت گرفته توزیع گسترده گوشت منجمد در سطح فروشگاه های زنجیره ای و میادین میوه و تره بار در حال انجام است.

به گفته پوریان با توجه به حجم واردات گوشت قرمز منجمد و گرم در سطح بازار، قیمت گوشت داخلی در بازار کاهش یافته است به طوری که اختلاف قیمت گوشت داخلی و وارداتی به یکدیگر نزدیک شده است.

پوریان قیمت کنونی هرکیلو لاشه گوساله وارداتی را ۳۵۰ هزارتومان، گوساله داخلی ۴۰۰ هزارتومان، لاشه گوسفندی وارداتی را ۲۸۰ هزارتومان و لاشه گوسفندی داخلی ۴۲۰ تا ۴۳۰ هزارتومان، گوشت منجمد گوساله ۲۸۰ هزارتومان، گوشت منجمد گوسفند ۲۳۰ هزارتومان و ران منجمد ۲۶۰ هزارتومان اعلام کرد.

رئیس شورای تامین کنندگان دام از توزیع روزانه ۳۰۰ تن توزیع گوشت گرم وارداتی خبر داد و بیان کرد: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته، توزیع روزانه گوشت گرم وارداتی در روزهای آتی به ۳۵۰ تن می‌رسد.

او جمعیت کنونی دام سبک کشور را ۶۲ میلیون راس اعلام کرد و افزود: با توجه به زایش‌های مناسب زمستان پیش بینی می‌شود که جمعیت دام سبک به ۶۵ میلیون راس برسد./باشگاه خبرنگاران جوان

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.