کد خبر : 49832 / /
/

قتل مرد جوان با ضربات چوب در جنوب تهران| زن کارتن‌خواب ماجرای جنایت را فاش کرد

روز حادثه قاتل قصد داشت من را هدف آزار و اذیت قرار دهد اما مقتول...

قتل مرد جوان با ضربات چوب در جنوب تهران| زن کارتن‌خواب ماجرای جنایت را فاش کرد

آبان‌ماه امسال گزارش درگیری مرگبار دو مرد کارتن‌خواب در یکی از پارک‌های جنوب تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به‌همراه قاضی محسن اختیاری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه یکم دادسرای امور جرائم جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی پس از حضور در صحنه با جسد مرد میانسال کارتن‌خوابی مواجه شدند که براثر ضربه چوب بر سرش به قتل رسیده بود که در بررسی‌های اولیه مشخص شد مقتول به‌دلیل اختلافات شخصی با قاتل که کارتن‌خواب بوده درگیر شده و به قتل رسیده است.

تحقیقات ابتدایی نیز حکایت از آن داشت درگیری به‌خاطر یک زن بوده است که او ماجرا را در تحقیقات ابتدایی این‌طور توضیح داد: من، قاتل و مقتول کارتن‌خواب و معتاد بودیم؛ روز حادثه قاتل قصد داشت من را هدف آزار و اذیت قرار دهد اما مقتول مانع از این کار شد که همین موضوع درگیری خونینی را میان آنها رقم زد.

او در ادامه گفت: میان این درگیری، قاتل آن مرد را به زمین انداخت و با چوب به سرش ضربه وارد کرد و جنایت هولناکی را رقم زد و در ادامه هم پا به فرار گذاشت.

بدین ترتیب اقدامات اطلاعاتی کلید زده شد و مخفیگاه متهم شناسایی شد و وی در یک عملیات ضربتی دستگیر شد که عامل این جنایت صبح امروز شنبه 28 بهمن‌‌ماه در شعبه اول دادسرای جنایی، به ارتکاب قتل مرد جوان در جریان درگیری اعتراف کرد.

به گزارش تسنیم، با دستور بازپرس جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات همچنان ادامه دارد./ تسنیم

قتل هولناک خانم راننده تاکسی اینترنتی

اوایل بهمن‌ماه امسال، دختر جوانی به شعبه نهم دادسرای امور جنایی رفت و هنگامی که مقابل بازپرس عظیم سهرابی قرار گرفت، گفت: مادرم راننده تاکسی اینترنتی است، او روز گذشته با خودروی پراید خود از خانه خارج شد اما دیگر بازنگشته است؛ نگرانش هستم، لطفا کمک کنید.

پس از ثبت شکایت و تشکیل پرونده، تیمی از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با اقدامات فنی و مخابراتی پی بردند، آخرین تماس زن گمشده با یک مرد جوان در محدوده ورامین بوده و پس از آن تلفن همراهش خاموش شده است که همین ماجرا شک تیم جنایی را بر انگیخت!

کارآگاهان جنایی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی گسترده هویت مرد جوان را به نام حامد شناسایی و او را در یک عملیات بازداشت کردند که در میان این تحقیقات جنایی به صورت اتفاقی جسد سوخته ناشناس یک زن جوان در نیزار‌های اطراف شرق تهران توسط رهگذران کشف شد اما خبری از خودروی پراید نبود.

بررسی‌ها همچنان ادامه داشت تا اینکه تنها متهم پرونده از یک جنایت هولناک پرده برداشت و در بازجویی‌ها گفت: کارگر هستم؛ در روز حادثه به همراه 2 نفر از دوستان خود تاکسی اینترنتی گرفتیم در مسیر بودیم که آن 2 نفر باانگیزه سرقت طلاهای زن راننده یک پارچه به گردن او انداختند و دست به جنایتی هولناک زدند در ادامه نیز جسد را در بیابان‌ها رها کردند و با یکدیگر پا به فرار گذاشتیم.

تیم جنایی پس از دریافت این اطلاعات مهم خیلی زود راهی مخفیگاه متهمان دیگر پرونده شدند و آنها را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند و هدف تحقیقات قرار دادند که متهمان منکر هرگونه ارتکاب قتل شدند و ادعا کردند که در این جنایت نقشی نداشتند و حامد بی‌دلیل پای آنها را به این ماجرا باز کرده است.

از سوی دیگر در بازرسی از خانه حامد یک انگشتر طلا پیدا شد که در ادامه مشخص شد این انگشتر برای زن راننده بوده که همین موضوع کافی بود تا فرضیه به قتل رسیدن زن جوان به دست حامد پررنگ شود! پس از پایان تحقیقات میدانی، کارآگاهان پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی درباره این جنایت تحقیق و خودروی پراید زن جوان را کشف کنند.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی سهرابی از شعبه نهم دادسرای امور جنایی تهران، جسد سوخته برای نمونه‌برداری و آزمایش‌های DNA به پزشکی قانونی منتقل شد همچنین تحقیقات کارآگاهان جنایی جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.

تسنیم

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.