کد خبر : 49453 / /
/

قدرت نمایی سریالی شرور سابقه دار در شرق تهران | دستگیر شد

یکی از اراذل و اوباش سابقه دار تهران نو حین قدرت نمایی با سلاح سرد بازداشت شد.

قدرت نمایی سریالی شرور سابقه دار در شرق تهران | دستگیر شد

سرهنگ رضا صادقی پورسرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد:  روز 13 بهمن ماه خبری مبنی بر حضور 3 فرد شرور  در محدوده تهران نو و ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان  به دست ماموران کلانتری 128 تهران نو رسید.

وی افزود: ماموران پلیس سریعا در محل حاضر شده و متهمان را که  سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت بودند مشاهده و بلافاصله دستور ایست صادر کردند ولی موتورسواران  با دیدن گشت پلیس به سرعت از محل متواری شدند.

این مقام  پلیسی به آغاز تحقیقات پلیسی  اشاره کرد و گفت: با انجام تحقیقات میدانی یکی از  افراد شرور که سابقه دار بود شناسایی و در گامی دیگر شناسایی مخفیگاه وی در دستور کار قرار گرفت.

سرهنگ صادقی پور  ابراز داشت: تحقیقات پلیسی ادامه تا اینکه ماموران در 15 بهمن ماه  مطلع شدند که شرور شابقه دار این بار در محدوده  "فلکه دوم نیرو هوایی" تهران  در حال عربده کشی و بر هم زدن نظم عمومی است که به سرعت به نشانی اعلامی اعزام  و در یک عملیات ضربتی متهم دستگیر  و از وی یک قبضه سلاح سرد کشف شد.

سرکلانتر یازدهم پلیس پیشگیری پایتخت در پایان افزود: متهم دستگیر شده در تحقیقات اولیه صراحتا به جرم خود مبنی بر اخلال در نظم عمومی به همراه  2 متهم متواری اعتراف کرد .

به گفته این مقام انتظامی دستگیری متهمان متواری در دستور کار کلانتری 128 تهران نو قرار دارد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.