کد خبر : 48699 / /
/

قتل فجیع برادرناتنی در میرداماد به خاطر پول | ساعتی پیش رخ داد + جزییات

مرد 58 ساله تهرانی پس از درگیری خونین با برادر ناتنی اش با ضربات چاقو به قتل رسید.

قتل فجیع برادرناتنی در میرداماد به خاطر پول | ساعتی پیش رخ داد + جزییات

ساعت 11:30 دقیقه ظهر روز 27 دی ماه خبر درگیری خونین بین 2 برادر به پلیس گزارش شد که بلافاصله ماموران کلانتری 131 گاندی به همراه تیم بررسی صحه به محل اعزام شدند.

در همان دقیقه های ابتدایی خبر این قتل خونین به بازپرس محمد مهدی براعه از شعبه 3 دادسرای امور جنایی دادسرای تهران مخابره شد و وی همراه تیم تشخیص هویت و تیم پزشکی قانونی در محل جنایت حضور پیدا کردند.

بازپرس در لحظه ورود به محل جنایت با جسد خونین مرد میانسالی روبرو شد که با ضربات چاقو به قتل رسیده بود.

با شروع تحقیقات مشخص شد قربانی مردی 58 ساله و صاحب یک شرکت تجاری است که به گفته شاهدین حاضر در محل جنایت، برادر کوچکتر ناتنی وی به بهانه دیدنش وارد اتاق کاری وی شده و پس از نیم ساعت درگیری لفظی او را با چاقویی که همراه خود داشته با 16 ضربه چاقو به قتل رسانده است.

به گفته یکی از دوستان نزدیک قربانی این 2 برادر از سال های گذشته بر سر مسائل مالی باهم اختلاف شدیدی داشتند که همین موضوع باعث درگیری خونین امروز شده بود.

در گام بعدی تحقیقات مشخص شد قاتل بعد از ارتکاب جرم ابتدا اقدام به خودزنی کرده و هنگامی که قصد فرار از پنجره ساختمان که در طبقه اول بود را داشته به وسیله دوست قدیمی قربانی متوقف شده و تا لحظه رسیدن ماموران کلانتری آن را داخل اتاقی در همان ساختمان زندانی شد .

پس از بررسی های لازم صحنه جرم و بنابر دستورات صادر شده از سوی بازپرس محمدمهدی براعه از شعبه 3 دادسرای امور جنایی  جسد برای تحقیقات بیشتر و تشخیص نهایی علت تامه فوت به پزشکی قانونی انتقال داده شد و همچنین مقرر شد تا عامل جنایت پس درمان برای ادامه تحقیقات در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران  قرار گیرد./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.