کد خبر : 48133 / /
/

وام فوری | وام فوری یک روزه | وام فوری ارزان

دریافت وام فوری بدون ضامن در یک دقیقه! | شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی و وام خرید اقساطی

بانک مهر ایران سه نوع وام قرض الحسنه دارد. ۳۰۰ میلیون، ۱۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون که در این ویدیو شرایط دریافت آنها را بررسی خوهیم کرد.

دریافت وام فوری بدون ضامن در یک دقیقه! | شرایط دریافت وام ۳۰۰ میلیونی و وام خرید اقساطی

وام فوری | وام فوری گرفتن یکی از راه هایی است که از گذشته برای کمک به هزینه های زندگی گرفته می شد. امروزه شرایط گرفتن وام فوری در هر بخشی متفاوت است.از این وام ها می توان به وام فوری مسکن ،ازدواج ،درمان و غیره اشاره کرد.متقاضیان هر کدام از این وام ها با ارائه مدارک خاص میتوانند به بانک و مراکز معرفی شده بروند و وام فوری خود را دریافت کنند.

بانک مهر ایران سه نوع وام قرض الحسنه دارد. ۳۰۰ میلیون، ۱۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون که در این ویدیو شرایط دریافت آنها را بررسی خوهیم کرد. وارد موبایل بانک مهر ایران شوید، قسمت خدمات درخواست وام سه وام عمومی فوری ، امتیازی و کالاکارت را خواهید دید. اگر رتبه اعتباری a و b باشید تا سقف ۳۰ میلیون بدون ضامن وام فوری دریافت می کنید.بعدی وام امتیازی تا سقف ۳۰۰ میلیون است که معدل حساب، مدارک شغلی و درآمدی لازم است. بازه حداقل سه ماه یا بیشتر رو انتخاب کنید چند وام به شما معرفی خواهد شد با تعداد و میزان اقساط که میتوانید آنها را انتخاب کنید اگر بازه زمانی معدل حساب رو تغییر بدید ، این وام ها هم تغییر میکند. و سومی هم وام کالاکارت با سقف ۱۵۰ میلیون هست برای خرید اقساطی از فروشگاه های طرف قرارداد بانک.

 وام فوری بدون ضامن برای همه | از این بانک وام فوری ۳۰۰ میلیونی بگیرید

بانک مهر ایران در قالب طرح‌ «تسهیلات امتیازی مهر» به مشتریانش وام می‌دهد

اگر دنبال یک وام خرد و بدون سود هستید، شاید بتوانید از تسهیلات قرض الحسنه بانک‌ها استفاده کنید. این وام‌ها با کارمزد ناچیز ۴ درصد و بدون هیچ بهره‌ای به شما پرداخت می‌شوند. اما این وام‌ها یک شرط مهم دارند؛ شما باید یک حساب در بانک مورد نظر باز کنید و یک حداقل مبلغی را به مدت معینی در آن نگه دارید. این پول می‌تواند میانگین حساب شما را بالا ببرد و شرایط دریافت وام را برای شما فراهم کند. پس اگر می‌خواهید از این فرصت استفاده کنید، باید حداقل سه ماه قبل از درخواست وام، پول خود را در حساب قرار دهید.

شرایط دریافت وام فوری ۳۰۰ میلیونی

برای دریافت وام ۳۰۰ میلیونی، شما باید این شرایط را داشته باشید:

    حداقل سن قانونی ۱۸ سال

    ارائه گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب خود

    یک ضامن معتبر

    چک یا سفته خود را به عنوان ضمانت به بانک بسپارید

    رتبه اعتباری خوبی داشته باشید و وام یا قسطی معوقه نداشته باشید

بانک قرض الحسنه مهر ایران نیز محدود و متقاضیان اخذ تسهیلات قرض الحسنه از این بانک نسبت به سایر بانک ها بیشتر می باشند، لذا به منظوراستفاده بهینه از منابع و پاسخگویی مناسب به متقاضیان بویژه افراد نیازمند و اقشارآسیب پذیر، اعطای تسهیلات قرض الحسنه، بموجب امتیاز و اولویت صاحبان حساب نزد این بانک فراهم گردیده است. از این رو دارندگان حساب های قرض الحسنه (جاری یا پس انداز) می توانند با رعایت ضوابط و مقررات جاری بانک و به انتخاب خودشان از تسهیلات قرض الحسنه این بانک بهره مند گردند.

در این راستا بانک قرض الحسنه مهر ایران مبادرت به تنظیم ضرایب امتیازی با توجه به مدت انتظار هریک از مشتریان بمنظور اولویت بندی در اعطای تسهیلات نموده است که با توجه به امتیاز مشتری بموجب میانگین حاصله در حساب، مبلغ تسهیلات قابل استفاده و میزان اقساط ماهانه، در قسمت راهنمای مشتریان قابل مشاهده می باشد.

وام فوری

وام فوری بدون ضامن بانک مهر ایران

متقاضیان می توانند با مراجعه به قسمت "محاسبه تسهیلات امتیازی" و درج مبلغ تسهیلات مورد نیاز و نرخ کارمزد به همراه توان بازپرداخت مبلغ قسط ماهانه و انتخاب مدت ماه کسب میانگین مدنظر(کمتر از ۶ ماه یا بالاتر از ۶ ماه)، از میزان حداقل های لازم برای بهره مندی از وام قرض الحسنه این بانک مطلع گردند که در این خصوص موارد ذیل جهت آگاهی بیشتر مشتریان ارائه می گردد:

مشتریانی که توانایی ایجاد میانگین های حساب بالاتری را داشته باشند، می توانند از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی کوتاه تری جهت کسب میانگین حساب(بطور مثال ۳ الی ۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

مشتریانی که توانایی ایجاد میانگین های حساب کمتری را داشته باشند، می توانند از اولویت دریافت تسهیلات در فاصله زمانی طولانی تری جهت کسب میانگین حساب(بطور مثال ۷ الی ۱۲ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

 مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط بیش از ۵ میلیون ریال باشند، می توانند از مدت بازپرداخت اقساط کوتاه تری(بطور مثال ۱۸ الی ۳۶ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

 مشتریانی که قادر به پرداخت ماهانه اقساط کمتر از ۵ میلیون ریال باشند، می توانند از مدت بازپرداخت اقساط طولانی تری(بطور مثال ۳۰ الی ۶۰ ماه) حسب انتخاب خود، از تسهیلات این بانک بهره مند گردند.

مثال : مشتری می تواند با کسب میانگین ۶ ماهه در حساب خود به میزان ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال، می تواند حدوداً از یکی از تسهیلات قابل ارائه به شرح زیر به انتخاب خود استفاده نماید:

  ۱:    ۲۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه و نرخ کارمزد ۴ %

  ۲:    ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۱۶ ماهه و نرخ کارمزد ۴ %

  ۳:    ۱۶۴.۰۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۶ ماهه با نرخ کارمزد ۲ %

  ۴:    ۷۴.۵۰۰.۰۰۰ ریال تسهیلات با بازپرداخت ۹ ماهه و بدون کارمزد

/اقتصادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.