کد خبر : 45400 / /
/

تصویری از پراید سوخته پس از تصادف | مادر و پسر خردسال در دم فوت شدند

سواری پراید سه سرنشین داشته که یک خانم به همراه ۲ فرزند خود که یکی از فرزندان سه ساله و پسر به دلیل پرت شدن از خودرو در محل حادثه جان باخت.

تصویری از پراید سوخته پس از تصادف | مادر و پسر خردسال در دم فوت شدند

پس از حادثه آتش گرفتن خودرو پراید در نَرماشیر که منجر به فوت سرنشین خانم شد، دومین سانحه منجر به آتش سوزی خودرو در جاده دارزین -دهبکری امروز رخ داد و یک سرنشین خودرو پراید در آتش برخاسته از این خودرو سوخت و سرنشین دیگر نیز که به بیرون پرتاب شده بود در محل حادثه جان خود را از دست داد.

سروان نعیم مفلحی رییس پلیس راه بم - زاهدان  از تصادف در کیلومتر ۷۵ جاده بم- جیرفت( محور دارزین - دهبکری) طی عصر امروز خبر داد و گفت: در این حادثه سواری سمند با خودرو پراید برخورد کرد که به دلیل برخورد سواری پراید دچار حریق شد و سرنشین آن در آتش سوخت.

وی افزود: سواری پراید سه سرنشین داشته که یک خانم به همراه ۲ فرزند خود که یکی از فرزندان سه ساله و پسر به دلیل پرت شدن از خودرو در محل حادثه جان باخت.

این مسئول ادامه داد: یکی از فرزندان دیگر این خانم و همچنین راننده سواری سمند مصدوم و به بیمارستان پاستور بم منتقل شدند.

رییس پلیس راه بم - زاهدان اظهار کرد: علت حادثه، تجاوز به چپ راننده سواری سمند بوده و با سرعت غیرمطمئن در حال حرکت بوده است.

سروان مفلحی عنوان کرد: جاده دارزین- دهبکری یک بانده است و کمبود علائم راهنمایی داشته که پیچ خطرناک دارد و نیاز است توسط راهداری نصب شود.

وی خاطرنشان‌کرد: این محور نقطه حادثه خیز است و ۲ پیچ پشت سر هم قرار دارد که نیاز است تابلو نقطه حادثه خیز در آن جا نصب شود.

منبع: ایرنا

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.