کد خبر : 45344 / /
/

نزاع مسلحانه خونین در یکی از پارک های شهریار | 1 نفرکشته شد

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران از دستگیری عامل اصلی نزاع مسلحانه در پارک 22 بهمن شهریار و سایر همدستانش در استان گیلان خبر داد.

نزاع مسلحانه خونین در یکی از پارک های شهریار | 1 نفرکشته شد

سرهنگ فضل اله سواری پور رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران اظهار کرد: یکم دی ماه سال گذشته، یک فقره درگیری مسلحانه دسته جمعی در مقابل پارک 22 بهمن شهریار به وقوع پیوست و در جریان درگیری فردی به قتل رسید و دو نفر دیگر از ناحیه پای چپ به علت اصابت گلوله مجروح و فرد دیگری با ضربات قمه و چاقو مجروح شده بودند.

وی گفت: انتشار فیلم درگیری مسلحانه بازتاب منفی در سطح شهر داشته و اقدامات شرورانه این افراد باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان شده بود و در تحقیقات اولیه مشخص شد عامل اصلی و سردسته افراد مهاجم از افراد شرور و قاچاقچیان مواد مخدر بوده که به اتهام قاچاق مواد مخدر محکوم به 18 سال حبس و از زندان متواری بوده است.

 این مقام انتظامی افزود: در آغاز عملیات های پلیس، در مرحله اول، دو نفر از عوامل درگیری دستگیر و روانه زندان شدند و در ادامه پس از شناسائی فرد قاتل فراری، با اقدامات اطلاعاتی، متهم در استان کرمانشاه دستگیر و از وی 2 قبضه سلاح کمری نیز کشف شد.

سرهنگ سواری پور بیان کرد: با توجه به اینکه عامل اصلی نزاع مسلحانه از مجرمان حرفه ای و سابقه دار بوده و متواری شده بود، دستگیری فرد شرور با جدیت در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرائم جنائی قرار داشت تا اینکه در مهر ماه سال جاری با انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی گسترده سرنخ هایی از تردد متهم در یکی از استان های شمالی کشور بدست آمد.

وی افزود: تیمی از ماموران مبارزه با جرائم جنائی در استان گیلان حضور پیدا کرده و با هماهنگی قضائی و انتظامی، محدوده تردد متهم را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند و با شناسائی مخفیگاه این شرور فراری در منطقه «پره سر» شهرستان رضوانشهر با هماهنگی و همکاری ماموران پلیس آگاهی آن محدوده در عملیاتی ویژه و محاصره کامل مخفیگاه فرد شرور، متهم را دستگیر کردند که در ادامه این عملیات، فرد دیگری که در درگیری مسلحانه پارک 22 بهمن شهریار مشارکت داشته و با قمه فردی را مجروح کرده بود نیز دستگیر شد./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.