کد خبر : 45011 / /
/

قیمت سکه | قیمت سکه امروز | قیمت سکه امامی | قیمت سکه و طلا

سقوط وحشتناک قیمت سکه در بازار | سکه در ۲ روز ۳.۵ میلیون ریزش داشت + جزییات

کشتی آرای با اعلام اینکه حباب سکه امروز با کاهش درمحدوده ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قرار دارد، گفت: در حال حاضر بازار بسیار آرام شده، داد وستد به روال عادی خودش برگشته است. مشاهدات بازار نشان می دهد هیجانات کاذب از بازار خارج شده است.

سقوط وحشتناک قیمت سکه در بازار | سکه  در ۲ روز  ۳.۵ میلیون ریزش داشت + جزییات

قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه، ۱۹ مهر) در بازار تهران، ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد که در مقایسه با روز گذشته ۶۵۰ هزار تومان کاهش داشت.

امروز هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید بر اساس نرخ اعلامی اتحادیه صنف فروشندگان و سازندگان طلا، جواهر، نقره و سکه تهران ۲۸ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد که نسبت به روز گذشته کاهش ۶۵۰ هزار تومانی را نشان می‌دهد.

هر قطعه سکه بهار آزادی طرح قدیم با یک میلیون و ۳۰۰ هزار تومان کاهش قیمت، در مقایسه با روز کاری گذشته ۲۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.

نیم‌سکه نیز امروز با ۲۰۰ هزار تومان کاهش در مقایسه با روز قبل، ۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد.

ربع سکه با ۲۰۰ هزار تومان کاهش قیمت، ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان و سکه گرمی نیز با ۲۰۰ هزار تومان کاهش قیمت با نرخ ۶ میلیون تومان داد و ستد شد.

امروز قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در بازار طلای تهران ۲ میلیون و ۳۸۳ هزار تومان اعلام شد.

بهای هر اُنس طلا نیز در روز جاری در بازارهای جهانی یک‌هزار و ۸۷۴ دلار است که نسبت به روز گذشته حدود ۱۵ دلار افزایش داشته است./ایرنا

کشتی آرای با اعلام اینکه حباب سکه امروز با کاهش درمحدوده ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قرار دارد، گفت: در حال حاضر بازار بسیار آرام شده، داد وستد به روال عادی خودش برگشته است. مشاهدات بازار نشان می دهد هیجانات کاذب از بازار خارج شده است.

محمد کشتی آرای، با اعلام اینکه از روز شنبه با تعطیلی بازارهای جهانی تعطیل قیمت جهانی طلا بدون تغییر در محدوده 1830 دلار بود، گفت: اما با تحولات سیاسی خاورمیانه قیمت ارز سیر صعودی به خودش گرفت و جو روانی حاکم باعث شد قیمت طلا و سکه هم با حالت صعودی به بالاترین سطح خودش در چند ماه اخیر برسد به طوری که قیمت سکه تا 32 میلیون تومان افزایش قیمت پیدا کرد.

وی با بیان اینکه از روز دوشنبه قیمت جهانی طلا با توجه به همین تحولات سیاسی خاورمیانه افزایش و امروز 1872 دلار رسیده است، گفت: در کشور با جو روانی کاذبی که به وجود آمده بود قیمت ارز مجدداً با کاهش همراه و باعث شد قیمت طلا و سکه که در حالت صعودی قرار گرفته بود و روزانه و هر ساعت رو به افزایش بود از دیروز روز سه شنبه مجددا به حالت اولیه برگردد و قیمت‌ها سیر نزولی پیدا کند.

به گفته کشتی آرای، امروز که چهارشنبه است قیمت‌ها تاحدودی با کاهش همراه و قیمت ارز تعدیل شده است علاوه بر این قیمت طلا و سکه نیز با کاهش روبه رو شده است. البته جو روانی و افزایش تقاضا موجب بالا رفتن حباب سکه شده بود که امروز حباب سکه به سطح اولیه هفته گذشته مجدداً برگشته است.

این فعال بازار طلا و سکه تصریح کرد: در حال حاضر قیمت هر انس طلا 1872 دلار است. قیمت سکه طرح قدیم 25 میلیون و 600 هزار تومان، قیمت سکه طرح جدید 28 میلیون و 500 هزار تومان، قیمت نیم سکه 15 میلیون و 600 هزار تومان، ربع سکه 10 میلیون و 600 هزار تومان و سکه های یک گرمی نیز 6 میلیون تومان داد و ستد می‌شود.

وی اضافه کرد: قیمت هر مثقال طلای آب شده که تا 10 میلیون و 800 هزار تومان افزایش پیدا کرده بود، به 10 میلیون و 380 هزار تومان رسیده است. هرگرم طلای 18 عیار هم که تا مرز 2 میلیون و 500 هزار تومان افزایش پیدا کرده بود امروز با 104 هزار تومان کاهش به 2 میلیون و 396 هزار تومان رسیده است.

کشتی آرای با اعلام اینکه حباب سکه که تا 6 میلیون و 800 هزار تومان افزایش یافته بود امروز با کاهش حباب سکه درمحدوده 5 میلیون و 200 هزار تومان قرار دارد، گفت: در حال حاضر بازار بسیار آرام شده است داد وستد به روال عادی خودش برگشته است.

مشاهدات بازار نشان می دهد هیجانات کاذب از بازار خارج شده است و قیمت ها به سمت واقعی شدن حرکت و انتظار می‌رود در روزهای آینده و دو سه روز اول هفته آینده قیمت‌ها در همین سطح باقی بماند./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.