کد خبر : 43475 / /
/

کلاهبردار ۱۰۰۰ میلیاردی فراری دستگیر شد | کلاهبرداری ناجوانمردانه از ۱۴۰ نفر

رئیس پلیس بین الملل فراجا از بازداشت فردی به اتهام کلاهبرداری از ۱۴۰ شاکی به مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

کلاهبردار ۱۰۰۰ میلیاردی فراری دستگیر شد | کلاهبرداری ناجوانمردانه از ۱۴۰ نفر
سردار مجید کریمی اظهار داشت: بر اساس دستور مقام قضائی، فردی به اتهام کلاهبرداری با وعده تحویل خودروهای تولید داخل به مبلغ یک هزار میلیارد ریال تحت پیگرد قرار گرفت.

وی در تکمیل این خبر افزود: این متهم با انجام اقدامات متقلبانه و با وعده تحویل خودروهای تولید داخل با ۵۰ درصد زیر قیمت بازار، اقدام به کلاهبرداری از بیش از ۱۴۰ نفر از شکات کرده بود و پس از جمع‌آوری یک هزار میلیارد ریال از وجوهات مشتریان خود به یکی از کشورهای همسایه متواری می‌شود.

سردار کریمی خاطر نشان کرد: در پی تحقیقات صورت گرفته و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان اینترپل، علیه وی اعلان قرمز صادر و هم زمان با پیگیری پرونده متهم از کشورهای محل تردد، اعلان صادره به مراجع مختلف از جمله پلیس مهاجرت و گذرنامه ارسال تا در صورت تردد احتمالی، در مرزهای رسمی کشور بازداشت شود.

رئیس پلیس بین‌الملل با توجه به تلاش مأموران پلیس بین‌الملل فراجا در ردیابی این متهم و همچنین انعکاس تحت تعقیب بودن وی به مرزهای ورودی کشور، تصریح کرد: متهم هنگام ورود به کشور در یکی از مبادی مرزی بازداشت و برای ادامه روند رسیدگی به پرونده، تحویل مراجع قضائی شد

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار
سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان