کد خبر : 43139 / /
/

ماجرای تلخ مرگ بیمار قلبی هنگام عمل آنژیوگرافی | شکایت خانواده متوفی از پزشک مربوطه

یک بیمار قلبی در جریان عمل آنژیوگرافی در یکی از بیمارستان‌های تهران فوت کرد.

ماجرای تلخ مرگ بیمار قلبی هنگام عمل آنژیوگرافی | شکایت خانواده متوفی از پزشک مربوطه

ساعت 11 صبح امروز هفتم شهریورماه، مأموران کلانتری 145 ونک از طریق تماس تلفنی مرگ مشکوک بیمار جوانی را روی تخت بخش قلب یکی از بیمارستان‌های شمال تهران به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران، گزارش کردند.

با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی پای در سردخانه بیمارستان مورد نظر گذاشتند و با جسد بیمار 46 ساله‌ای مواجه شدند که به‌دلیل ایست قلبی در جریان عمل آنژیوگرافی فوت کرده بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی که از بیماری قلبی رنج می‌برده برای درمان  به این بیمارستان مراجعه اما هنگام عمل آنژیوگرافی دچار ایست قلبی شده و نهایتا فوت کرده است ؛ همچنین خانواده‌ وی در جریان تحقیقات به‌خاطر این حادثه شکایت خود را تحت عنوان "قصور پزشکی" از کادر درمان مطرح کردند.

با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل  و پرونده برای رسیدگی قضایی به دادسرای ناحیه 26 (جرائم پزشکی) ارجاع داده شد./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.