کد خبر : 40882 / /
/

قیمت ساینا S دوگانه سوز و بنزینی | خریداران ساینا از سامانه یکپارچه چقدر سود می کنند؟

در جدول زیر قیمت روز انواع ساینا را در بازار مشاهده می‌کنید

قیمت ساینا S دوگانه سوز و بنزینی | خریداران ساینا از سامانه یکپارچه چقدر سود می کنند؟

بر اساس قیمت کارخانه و بازار ساینا، ساینا S دوگانه سوز در بازار آزاد حوالی ۳۸۵ میلیون تومان خریدوفروش می شود. همچنین قیمت ساینا S بنزینی دنده ای به ۳۵۵ میلیون تومان رسیده است. قیمت کارخانه ساینا S گازسوز و بنزینی نیز به ترتیب ۲۸۳ و ۲۴۸ میلیون تومان اعلام شده است.

قیمت بازار انواع خودرو ساینا

برند مدل(سال ساخت) کارکرد (کیلومتر) قیمت (تومان)
EX دنده ای ۱۴۰۱ | سایپا صفر ۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰
S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۳۵۵,۰۰۰,۰۰۰
S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۴۸,۶۹۴,۰۰
S اتوماتیک  ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۳۳۰,۹۳۲,۰۰۰
 S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۸۳,۱۲۸,۰۰۰
ساینا S دنده ای بنزینی ۱۴۰۲| سایپا صفر (قیمت کارخانه) ۲۴۸,۶۹۴,۰۰۰
S دنده ای گازسوز ۱۴۰۲| سایپا صفر  ۳۸۵,۰۰۰,۰۰۰
EX دنده ای ۱۴۰۰ | سایپا صفر  ۳۳۰,۰۰۰,۰۰۰
منبع: باما

اقتصادآنلاین

شرایط فروش شاهین و ساینا S به قیمت کارخانه

ثبت نام پیش فروش سایپا با عرضه خودروهای شاهین و ساینا S آغاز شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، اطلاعیه سایپا برای تکمیل ثبت نام پیش فروش شاهین و ساینا S به قیمت کارخانه منتشر شد. در ادامه شرایط شرکت در جدیدترین ثبت نام سایپا را می خوانید.

جدیدترین ثبت نام سایپا تیر 1402

ثبت نام سایپا مربوط به عرضه خودروی شاهین و ساینا اس است. در این دوره متقاضیان می توانند در پیش فروش شاهین و فروش فوق العاده ساینا شرکت کنند. قیمت خودروهای عرضه شده در این دوره از ثبت نام سایپا در جدول زیر آمده است.

سایپا

متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی شاهین که نوبت دریافت پاییز و زمستان سال جاری را دریافت کرده و روز سه‌شنبه (۱۳ تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، از امروز (پنج‌شنبه ۱۵ تیرماه) امکان واریز وجه مبلغ علی‌الحساب فراهم شده است. متقاضیان می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت  پیش فروش سایپا به نشانی saipa.iranecar.com  اقدام کنند.

لینک ثبت نام بدون قرعه کشی ساینا

متقاضیان عادی شرکت‌کننده در مرحله دوم فروش یکپارچه خودروها، برای خودروی ساینا اس که نوبت دریافت تابستان سال جاری را دریافت کرده و روز سه‌شنبه (۱۳ تیر ماه) پیامک واریز دریافت کرده‌اند، از امروز (پنج‌شنبه ۱۵ تیرماه) امکان واریز وجه مبلغ علی‌الحساب فراهم شده است. متقاضیان می‌توانند به منظور واریز وجه صرفاً از طریق سایت فروش فوق العاده سایپا به نشانی saipa.iranecar.com  اقدام کنند.

مهلت واریز وجه سایپا

مهلت واریز برای این مرحله هم پیش فروش سایپا (شاهین) و هم فروش فوق العاده سایپا (ساینا)، سه روز در نظر گرفته شده است؛ طبیعتا عدم واریز وجه علی‌الحساب خودرو در مهلت تعیین شده به‌منزله انصراف از طرح خواهد بود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.