کد خبر : 39307 / /
/

شارژ شبانه یارانه نان در حساب ها | قیمت نان گران می‌شود؟

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی وزارت جهادکشاورزی گفت: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد می‌شود.

شارژ شبانه یارانه نان در حساب ها | قیمت نان گران می‌شود؟

مسعود امر اللهی مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی  وزارت جهادکشاورزی اظهار داشت: نان هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است.

وی افزود: قیمت آراد ثابت است و تغییری نداشته است و برای جبران دیگر افزایش هزینه های تولید نانوایان نیز وزارت اقتصاد به طور روزانه 15 تا 30 درصد قیمت نان فروخته شده را به طور مستقیم به حساب نانوایان واریز می‌کند.

مدیرکل دفتر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی ادامه داد: هرگونه افزایش قیمت و گران فروشی نان ممنوع است و با متخلفان برخورد میشود.

وی تصریح کرد: با توجه به محدودیت های بازرسی که داریم مردم نیز می‌توانند ما را همراهی کنند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف آن را به سامانه 124 اعلام کنند.

منبع: تسنیم

 بعید است تغییری در قیمت گندم داشته باشیم / تعیین قیمت نان در شورای آرد و نان اعلام می‌شود

سرپرست وزارت جهاد کشاورزی با عنوان اینکه بعید است قیمت گندم تغییر کند، گفت: با قیمت ابلاغ شده به مبلغ ۱۵ هزار تومان بیش از ۳ میلیون تن، گندم به سیلوها تحویل شده است که نسبت به مقدار مشابه سال قبل ۴۲درصد افزایش دارد.

تعیین قیمت نان در شورای آرد و نان اعلام می‌شود

سیدمحمد آقامیری در حاشیه بازدید از موسسه سرم سازی رازی در کرج با اشاره به ضرورت امنیت غذایی کشور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مهم‌ترین موضوع برای وزارت جهاد کشاورزی «امنیت غذایی» است که در تمام ابعاد آن مورد توجه و پیگیری است.

وی افزود: سازمان تحقیقات آموزش ترویج کشاورزی به عنوان مرکز تولید علم و مهم‌ترین بخش جهاد کشاورزی محسوب می شود. در این مراکز علمی بسیاری از پژوهشگران و دانشمندان کشور به تحقیقات علمی مشغول هستند و تولیدات آنها حاصل سالها تحقیقات است.

وی افزود: اتصال تحقیقات و اجرا، اقدامی است که در وزارت جهاد کشاورزی پیگیری می شود و از فایده این اقدام، مردم بهره مند خواهند شد.

وزیر جهاد کشاورزی در ارتباط با قیمت گندم گفت: طبق قانون‌، شورای قیمت گذاری تشکیل و قیمت تعیین و تصویب شده است.

وی در ارتباط با شایعات افزایش قیمت گندم، گفت: با وجود دخالت برخی تشکلات در این حوزه، بعید است تغییری در قیمت گندم داشته باشیم چراکه لازمه تغییر قیمت، تعیین منابع آن است لذا با قیمت ابلاغ شده به مبلغ ۱۵ هزار تومان بیش از ۳ میلیون تن، گندم به سیلوها تحویل شده است که نسبت به مقدار مشابه سال قبل ۴۲درصد افزایش دارد و امیدواریم بتوانیم تا پایان شهریور حداقل، ۸ میلیون تن گندم خریداری شود.

وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به قیمت نان گفت: تغییر قیمت در شورای آرد و نان تعیین و اعلام می شود.

ایلنا

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.