کد خبر : 39005 / /
/

قتل هولناک در مراسم عروسی زوج تهرانی | قاتل فراری پس از ۶ سال به دام افتاد!

مرد جوانی که در یک عروسی در شرق تهران مرتکب قتل شده بود، پس از ۶ سال فرار به دام کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی افتاد.

قتل هولناک در مراسم عروسی زوج تهرانی | قاتل فراری پس از ۶ سال به دام افتاد!

 اواخر سال 1396، وقوع درگیری خونینی در یک مراسم عروسی در شهرک مسعودیه از سوی میهمانان به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد که با اعلام این خبر تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد جوانی مواجه شدند که هدف ضربات چاقو  در یک نزاع  قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد، قاتل به همراه برادرش وارد این مراسم عروسی شده و با  افرادی درگیر شده‌اند.

تحقیقات ابتدایی کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی حکایت از آن داشت، قاتل و برادرش با برگزارکنندگان مراسم عروسی از گذشته اختلاف داشتند و از حضور یکی از آشنایان خود در این مراسم ناراحت بودند که به همین خاطر برای درگیری راهی محل مورد نظر شدند.

در ادامه مشخص شد، قاتل ابتدا با عربده‌کشی مراسم را برهم زده و سپس با برگزارکنندگان عروسی درگیر شده که در جریان این نزاع یک مرد جوان را با ضربات چاقو به قتل رسانده و پس از جنایت پا به فرار گذاشته است.

دستگیری قاتل فراری پس از 6 سال

تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه با اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه قاتل در اصفهان شناسایی شد که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در یک قدمی بازداشت متهم قرار بگیرند.

کارآگاهان دایره ویژه قتل پلیس آگاهی پایتخت در ابتدا با دریافت مجوز‌های لازم قضایی راهی اصفهان شدند و پس از تعقیب و مراقب چند دقیقه‌ای متهم را در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت کردند که مرد جوان در بازجویی‌های اولیه به ایجاد درگیری مرگبار در مراسم عروسی اعتراف کرد.

به گزارش تسنیم، با دستور قاضی امیرحسین علیمردان؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه دهم دادسرای امورجنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.