کد خبر : 38628 / /
/

بلاخره پای مترو هم به پرند باز شد | مسافرگیری متروی پرند در هفته دولت

قرارگاه خاتم‌الانبیاء با تمام توان پای کار بوده و پروژه مترو در حال پیشرفت است و امیدواریم تا مترو پرند بر اساس آخرین وعده‌ای که داده شده است در هفته دولت مسافرگیری کند و در خدمت شهروندان پرندی باشد.

بلاخره پای مترو هم به پرند باز شد | مسافرگیری متروی پرند در هفته دولت

مدیرعامل شرکت عمران پرند با تأکید بر تلاش تمامی دستگاه‌ها برای مسافرگیری متروی پرند در هفته دولت گفت:‌‌ پیگیر تحقق ۹۰ میلیارد تومان از این اعتبارات هستیم.

آرش صیادی با اشاره به نیازهای فعلی پرند اظهار داشت: در زمینه تخصیص اعتبارات دولتی که در حدود 227 میلیارد تومان هست اقداماتی انجام شده و تاکنون حدود 45 میلیارد تومان آن محقق شده اما 90 میلیارد تومان از تخصیص این اعتبارات باقیمانده که باید در بودجه پیگیری شود، زیرا که این اعتبار در تسریع اجرای پروژه مترو پرند تأثیرگذار است.

وی با اشاره به اجرای پروژه مترو پرند افزود: بخشی از اعتبارات مترو به‌صورت تهاتری و در تعهد شرکت عمران پرند است و تمامی منابع آن برآورد شده و بخشی از این منابع یعنی زمین‌ها به‌عنوان تهاتر واگذار شده است و بخشی از آن نیز در شرف امضاء قرارداد است.

مدیرعامل شرکت عمران پرند در ادامه گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تا نیمه خرداد ماه تمام اعتبار 750 میلیارد تومان تعهد شرکت عمران پرند برای متروی شهر پرند تخصیص خواهد یافت.

صیادی تصریح کرد: در حال حاضر مسئولان در حل مشکلات شهر پرند اعم از استقلال سیاسی و شهرستان شدن پرند، تسریع و افتتاح پروژه مترو پرند، توسعه حوزه استحفاظی پرند و الحاق اراضی پیرامونی به‌منظور تأمین زمین ‌ساخت طرح نهضت ملی مسکن و تأمین منابع مالی پروژه‌های روبنایی و زیربنایی مصمم هستند و امیدواریم با پیگیری تمام مسئولان این کاستی‌ها برطرف شود و شهری در شأن شهروندان شهر پرند بسازیم.

مدیرعامل شرکت عمران پرند در پایان خاطرنشان کرد: همچنین شواهد نشان می‌دهد قرارگاه خاتم‌الانبیاء با تمام توان پای کار بوده و پروژه مترو در حال پیشرفت است و امیدواریم تا مترو پرند بر اساس آخرین وعده‌ای که داده شده است در هفته دولت مسافرگیری کند و در خدمت شهروندان پرندی باشد./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.