کد خبر : 38207 / /
/

دستگیری قاتل پیززن میلیاردر ولنجکی | قاتل فراری در چنگ قانون افتاد

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل زن سالخورده پس از ۱۵ ماه فرار خبر داد.

دستگیری قاتل پیززن میلیاردر ولنجکی | قاتل فراری در چنگ قانون افتاد

سرهنگ علی ولیپور گودرزی گفت: رسیدگی به پرونده قتل یک زن سالخورده در خانه خود واقع در محله ولنجک به تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ واگذار شد و آنان در جریان تحقیقات میدانی خود متوجه شدند که زن سالخورده که آثار کبودی روی گردنش مشهود بود توسط فردی ناشناس در اثر خفگی به قتل رسیده و خودرو و طلاهایش به سرقت رفته است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در جریان تحقیقات متوجه شدند مردی جوان به عنوان پرستار مقتول استخدام شده بود که از زمان وقوع جنایت توسط خانواده‌اش مشاهده نشده است. همین موضوع هم شک مأموران را برانگیخت و سبب شد تا در گذشته عکس چهره‌باز متهم نیز با دستور مقام قضائی منتشر شود.

وی ادامه داد: کارآگاهان با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف جرم و اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند قاتل پس از جنایت به یکی از کشورهای همسایه گریخته اما چند هفته قبل به ایران آمده و در غرب تهران زندگی پنهانی خود را آغاز کره است.

وی افزود: در ادامه کارآگاهان با روش‌های علمی مخفیگاه متهم را شناسایی کردند و پس از هماهنگی با مقام قضائی و اخذ مجوز عملیات مرد جوان را در یک عملیات پلیسی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

ولیپور گودرزی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد در جریان تحقیقات به اتهام انتسابی یعنی قتل زن سالخورده با انگیزه سرقت خودرو و طلا و جواهراتش اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه برای متهم پرونده‌ای تشکیل شد، گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات از وی ادامه دارد. این فرد پس از تکمیل تحقیقات برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهد شد.

وی به مردم هشدار داد که هنگام انتخاب پرستار برای نگهداری از سالمندان و بیماران، حتماً از مراکز معتبر نسبت به انتخاب پرستار اقدام کرده و قبل‌تر ضمانت‌های لازم را از این افراد دریافت کنند./ مهر

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.