کد خبر : 35887 / /
/

زورگیر حرفه ای محله نازی آباد دستگیر شد

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری زورگیر حرفه ای جنوب تهران لحظاتی پس از سرقت خبر داد و گفت: متهم به 10 فقره زورگیری اعتراف کرد.

زورگیر حرفه ای محله نازی آباد دستگیر شد

 سرهنگ محمد معظمی گودرزی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام 2 فقره زورگیری در محله "نازی آباد" تهران  توسط موتورسوار تکرو، بررسی موضوع و دستگیری سارق را تیمی از ماموران کلانتری این محل بر عهده گرفتند و گشت زنی های هدفمند را افزایش دادند.

وی با بیان اینکه ماموران در حال گشت زنی های هدفمند، متهم را در حال زاغ زنی شهروندی مشاهده کردند افزود: سریعا ماموران وارد عمل شدند و متهم را در یک عملیات ضربتی و پس از تعقیب و گریز چند کیلومتری دستگیر و در بررسی اولیه از وی یک قبضه سلاح سرد کشف کردند.

این مقام انتظامی ادامه داد: متهم 33 ساله در تحقیقات اولیه به 10 فقره زورگیری و سرقت تلفن همراه با تهدید سلاح سرد اعتراف و 2 مال باخته تا کنون شناسایی شده اند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان با اشاره به اینکه تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهمان ادامه دارد خاطرنشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.