کد خبر : 35747 / /
/

مرگ مشکوک پیرمرد معلول در آپارتمان شخصی اش

با کشف جسد پیرمرد ویلچرنشین محله جنت‌آباد در خانه‌اش، تحقیقات جنایی در این پرونده آغاز شد.

مرگ مشکوک پیرمرد معلول در آپارتمان شخصی اش

 سه‌‎شنبه 16 اسفند ماه امسال، زن جوانی با همسایه پدرش در محله جنت‌آباد تماس گرفت و گفت: پدرم که به دلیل معلولیت، ویلچرنشین است، چند ساعتی می‌شود جواب تلفنم را نمی‌دهد، به همین خاطر نگران هستم و از شما می‌خواهم تا به خانه او بروید.

بدین ترتیب همسایه‌ها راهی خانه مرد معلول شدند اما هر چقدر زنگ در را زدند به نتیجه‌ای نرسیدند و موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 138 جنت‌آباد، امدادگران اورژانس و عوامل آتش‌نشانی پای در ساختمان گذاشتند و پس از باز کردن در خانه با دستور وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، با جسد مرد معلولی که به طرز مشکوکی فوت کرده بود مواجه شدند که آثار خراشیدگی روی بدن او مشهود بود.

تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، متوفی روی ویلچر خود مشغول مشاهده تلویزیون بوده که بر روی زمین افتاده و به دلایل نامشخصی فوت کرده است همچنین همسایه‌ها چند ساعتی می‌شد که او را طبق روال هر روز در محوطه ندیده بودند.

بررسی‌های تخصصی تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی نشان می‌داد، به دلیل قفل بودن در از داخل، کوچک بودن پنجره‌ها و دلایل دیگر، فرد غریبه‌ای وارد خانه نشده و مرد معلول دچار حادثه‌‌ای مرگبار شده است.

با این حال، کارآگاهان در نخستین گام، دوربین‌های مداربسته اطراف خانه متوفی را هدف بازبینی قرار دادند و اقدامات پلیسی را برای روشن شدن زوایای پنهان این حادثه کلید زدند.

با دستور وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل عمد شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه دارد./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.