کد خبر : 32399 / /
/

قیمت خودرو در بازار سایپا قفل کرد

ارزیابی بازار خودرو از تداوم ثبات قیمت سایپایی‌ها در بازار امروز 14 دی 1401 حکایت دارد، با این شرایط محصولات سایپا برای دومین روز در هفته جاری بدون تغییر راهی بازار شدند.

قیمت خودرو در بازار سایپا قفل کرد

رصد بازار خودرو نشان می دهد که امروز پرطرفدارهای ایران خودرو هم تغییر قیمت نداشتند و با این شرایط می توان گفت این بازار پس از ماه‌ها سرکشی روی آرامش به خود دید. به گفته فعالان بازار خودرو ثبات بازار خودرو در شرایطی رقم خورد که نرخ دلار از روز گذشته نوسان کاهشی داشته است، اما این بازار در شرایط کنونی ثبات را انتخاب کرده و در کانال خود باقی مانده است.   

قیمت محصولات سایپا در بازار

خودروهای «شاهین»، «کوییکR» ، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

«شاهین» امروز هم در بازار تغییر قیمت نداشت و 525 میلیون در بازار قیمت خورد، شاهین در هفته‌های اخیر به دفعات رشد قیمت داشته است، اما دوشنبه گذشته ترمز رشد قیمت آن کشیده شد و این روند امروز هم ادامه داشت.

ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که امروز «ساینا» هم بدون تغییر 304 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

با توجه به رصد بازار می توان گفت خانواده کوییک هم امروز تغییر قیمت نداشت، با این شرایط «کوییکR» در بازار 314 میلیون تومان قیمت گذاری شد و «کوییک معمولی» هم 302 میلیون قیمت خورد. اما خانواده تیبا که طی روزهای اخیر قیمت آن به مرز 300 میلیون رسیده بود هم امروز بدون تغییر راهی بازار شدند؛ با این شرایط امروز «تیبا صندوقدار» در بازار 295 میلیون تومان قیمت خورد و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 299 میلیون تومان دست به دست شد

قیمت خودرو

اقتصادنیوز

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.