کد خبر : 31904 / /
/

داماد عصبانی مادرزنش را چاقو چاقو کرد | قتل بیرحمانه زن تبریزی در خانه اش + جزییات

دامادی که به خاطر طمع پول شکم مادرزن خود را دریده و وی را به قتل رسانده بود با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی آذربایجان شرقی در کم تر از ۴۸ ساعت دستگیر شد.

داماد عصبانی مادرزنش را چاقو چاقو کرد | قتل بیرحمانه زن تبریزی در خانه اش + جزییات

از اقوام درجه یک مقتول در گفت و گو با خبرنگار رکنا با اشاره به جزئیات این حادثه دلخراش گفت: مرحومه اکرم (مقتول) و همسرش ۴۰ سال است که ازدواج کردند، چند سالی بود که صاحب فرزند نمی شدند اما بعد از چند سال صاحب دختر شدند و این دختر شد تمام دنیای این زن و مرد. اما نمی دانستند که همین دختر دنیای آنان را نابود خواهد کرد.

دخترشان بزرگ شد و ازدواج کرد که حاصل ازدواجشان 2 فرزند پسر است. دختر مقتول با جعل سند و... و با همدستی همسرش تمام اموال پدر و مادرش را به نام خودشان کرد. از 2 سال پیش که این مسأله آشکار شد اختلافات وی با والدینش شروع شد. هفته ای نبود که باهم درگیری نداشته باشند و پای پلیس به منزل و باغشان کشیده نشود.

جزئیات روز حادثه 

 روز دوشنبه حدود ساعت 2 ظهر بود که همسر مرحومه اکرم برای صرف نهار به منزلشان می رود، اما به محض ورود به منزل با پیکر همسرش مواجه می شود که رو به شکم خوابیده است، اما هرچقدر همسرش را صدا می زند جوابی از او نمی شنود؛ فکر می کند از حال رفته است. سریع موضوع را با چند تن از همسایگان که از اقوام نزدیک نیز هستند در میان می گذارد و از آنان کمک می خواهد. 

همسایه ها وقتی قصد بیدار کردن مرحومه را داشتند از شدت ترس و وحشت شوکه می شوند. چرا که وقتی وی را برمی‌گردانند با شکم دریده وی و نیز حجم خونی که رفته است و کبودی چهره اش مواجه می شوند و سریع پلیس را در جریان می گذارند.

پلیس آگاهی با بررسی صحنه جرم و سایر شواهد، اولین مظنونی که سراغش می روند دختر و داماد خانواده بود. آنان سریع هر 2 را دستگیر و به مقر پلیس انتقال می دهند.

گزارش رکنا حاکی است، داماد در ابتدا منکر قتل مادرزن خود می‌شود اما وقتی تمام مدارک را بر علیه خود می بیند لب به اعتراف می گشاید و به قتل مادرزن خود اقرار می کند.

بنا بر این گزارش؛ متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار دارد./ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.