کد خبر : 31670 / /
/

تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس تهران | تعطیلی مدارس فردا | تعطیلی ادارات | تعطیلی مدارس یکشنبه

فوری: مدارس تعطیل شد | آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 4 دی

جزئیات تعطیلی مدارس شهرستان ها اعلام شد

فوری: مدارس تعطیل شد | آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 4 دی

آموزش در همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های پردیس و فیروزکوه و مقطع ابتدایی شهرستان‌های دماوند و رودهن در نوبت صبح فردا، یکشنبه، «غیرحضوری» برگزار می‌شود.

آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران با صدور اطلاعیه‌ای در کانال اطلاع رسانی‌اش در شبکه شاد، از غیرحضوری شدن مدارس همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های پردیس و فیروزکوه و مدارس مقطع ابتدایی شهرستانهای رودهن و دماوند در نوبت صبح فردا (چهارم دی‌ماه) خبر داده است.

در این اطلاعیه آمده است: «به علت بارش برف و برودت هوا، آموزش همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های پردیس و فیروزکوه و مقطع ابتدایی شهرستانهای دماوند و رودهن در نوبت صبح روز یکشنبه ۴ دیماه به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.»

 تعطیلی مدارس برخی مناطق استان تهران در روز یکشنبه

به دلیل بارش برف، آموزش در برخی مناطق استان تهران روز یکشنبه ۴ دی ۱۴۰۱ غیرحضوری است.

آموزش و پرورش شهر تهران اعلام کرد: با توجه به برودت هوا و یخبندان معابر، آموزش در مدارس ابتدایی و دوره اول متوسطه لواسانات و رودبار قصران، روز یک شنبه 4 آذرماه غیر حضوری خواهد بود.

شایان ذکر است، امتحانات این مدارس، بر اساس تصمیم مدیر واحد آموزشی و شورای مدرسه برنامه ریزی و اجرا خواهد شد در صورت استفاده از مجوز تعطیلی ایام امتحانات مجددا با کمیسیون منطقه هماهنگی‌های لازم به عمل آید.

همچنین طبق اعلام، آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، به علت بارش برف و برودت هوا، آموزش همه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های پردیس و فیروزکوه و مقطع ابتدایی شهرستانهای دماوند و رودهن در نوبت صبح روز 4 دی 1401 به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.