کد خبر : 31597 / /
/

اطلاعیه تعطیلی مدارس | تعطیلی مدارس برخی استان ها در روز شنبه

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا برخی مدارس لرستان فردا تعطیل شدند.

اطلاعیه تعطیلی مدارس |  تعطیلی مدارس برخی استان ها در روز شنبه

مدیرکل مدیریت بحران لرستان گفت: به دلیل بارش برف و برودت هوا برخی مدارس لرستان فردا تعطیل شدند.

مهدی پازوکی اظهار داشت: به دلیل بارش برف و برودت هوا و یخ زدگی معابر بنا به تصمیم ستاد مدیریت بحران مدارس پیش دبستانی و ابتدایی نوبت صبح و عصر شهرستان های بروجرد، دلفان و ازنا فردا شنبه تعطیل هستند.

وی افزود: مدارس پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول  نوبت صبح و عصر در همه بخشهای شهرستان الیگودرز فردا شنبه تعطیل خواهند بود.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان عنوان کرد: مدارس پیش دبستانی و ابتدایی نوبت صبح شهرستان الیگودرز نیز فردا تعطیل است./تسنیم

بارش برف مدارس استان زنجان را به تعطیلی کشاند

به علت بارش برف، فعالیت آموزشی مراکز پیش دبستانی در تمامی شهرستان‌های استان به جز شهرستان طارم در نوبت صبح روز شنبه تعطیل و فعالیت‌های آموزشی این مدارس مجازی شد.

همچنین بدلیل بارش برف مدارس اراک و تعداد زیادی از شهرها و روستاهای استان مرکزی غیر حضوری شد.

 مدارس شهرهای مختلفی از کشور به دلیل بارش برف تعطیل شدند.

تعطیلی مدارس پردیس

 به علت بارش برف، همه مقاطع تحصیلی شهرستان پردیس و مدارس مقطع ابتدایی شهرستانهای رودهن و دماوند در نوبت عصر آموزش به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

مدارس زنجان تعطیل است

مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: به علت بارش برف و نامساعدبودن هوا، فعالیت آموزشی مقطع ابتدایی در تمامی شهرستان های استان به جز شهرستان طارم غیرحضوری شد.

تعطیلی مدارس استان مرکزی

به علت بارش برف، برودت هوا، یخبندان، لغزندگی معابر  کلیه مقاطع تحصیلی شهرستان‌های اراک، شازند، خنداب و خمین در نوبت صبح به صورت غیر حضوری می‌باشند. شهرستان‌های آشتیان، کمیجان و فراهان در مقطع ابتدایی در نوبت صبح به صورت غیرحضوری و مقطع متوسطه اول و دوم با ۱.۵ساعت تاخیر فعالیت خواهند داشت.

تعطیلی مدارس همدان

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان همدان اعلام کرد، به علت بارش برف، لغزندگی سطح معابر و برودت هوا، تمامی مقاطع تحصیلی در کبودرآهنگ، رزن، فامنین، درگزین، اسد آباد، گل تپه، سردرود، لالجین، بهار و قهاوند در ۲ شیف صبح و عصر تعطیل است.

تعطیلی مدارس اصفهان

جلال سلمانی مسؤول روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  اظهار کرد: به دلیل بارش برف و برودت هوا تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان بویین میاندشت امروز شنبه ۳ دی تعطیل است.

تعطیلی مدارس برخی مناطق فارس

"باتوجه به بارش رحمت الهی و باران و برف در برخی مناطق استان فارس، آموزش و کلاس‌های درس حضوری در روز شنبه سوم دی ماه ۱۴۰۱ در نوبت صبح در تمام مدارس شهرستان سپیدان و بخش‌های ارژن، کامفیروز و خسروشیرین تعطیل و آموزش و کلاس‌های درس به شکل غیرحضوری و از طریق سامانه شاد و دیگر سامانه‌ها برگزار خواهد شد. "

تعطیلی مدارس استان قم

 اداره کل آموزش و پرورش اعلام کرد: با توجه به بارش نزولات آسمانی و به خصوص برف در بخش‌های سلفچگان، قاهان و خلجستان امروز شنبه سومین روز از دی ۱۴۰۱ تمامی مدارس در دوره‌های تحصیلی در این بخش‌ها تعطیل است و فقط مدارسی که امتحانات نهایی دارند دانش آموزان در حوزه‌های امتحانی حضور می‌یابند.

جزئیات تعطیلی مدارس نوبت عصر در شهرهای لرستان

آموزش و پرورش لرستان در اطلاعیه‌ای آخرین جزئیات از تعطیلی مدارس این استان در نوبت عصر به دلیل بارش برف و باران را تشریح کرد. براین اساس، در الیگودرز مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه اول همه بخش‌ها و روستاها نوبت عصر امروز شنبه سوم دی ماه تعطیل همچنین پیش دبستانی و ابتدایی سطح شهر الیگودرز بصورت مجازی است. در شهرستان دلفان و بخش بیرانوند همه مقاطع جز کسانی که امتحان نهایی دارند تعطیل و آموزش بر بستر شبکه شاد انجام می‌شود. در شهرستان بروجرد و ازنا مدارس پیش دبستانی و ابتدایی نوبت عصر آموزش مجازی است (برای متوسطه اول شهرستان بروجرد به زودی اطلاع رسانی خواهد شد). در شهرستان دورود که صبح مدارس پیش دبستانی و ابتدایی تعطیل بود برای نوبت عصر آموزش در همه مدارس حضوری است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.