کد خبر : 30980 / /
/

وام | وام فوری | وام فوری بدون ضامن

خبرخوش برای متقاضیان وام فوری | وام بدون ضامن ۱۰۰ میلیونی شامل حال چه کسانی می‌شود ؟

افراد حقوق و مستمری‌بگیر پست بانک باشند می‌توانند تا سقف 100 میلیون تومان وام بدون ضامن دریافت کنند. البته پرداخت این وام منوط به این است که در اعتبارسنجی رتبه A، B یا C را کسب کنند.

خبرخوش برای متقاضیان وام فوری | وام بدون ضامن ۱۰۰ میلیونی شامل حال چه کسانی می‌شود ؟

وام یکی از راهکارهایی است که مردم از آن برای تأمین نقدینگی لازم برای کارهای مختلف خود استفاده می‌نمایند. وام بانکی مجموعه‌ای از وام‌ های قرض‌الحسنه و تسهیلات بانکی وسوسه‌برانگیز است. وام یکی از ترفندهای دنیای اقتصاد برای ایجاد آسایش در زندگی مردم است و می‌تواند از  وام  بانکی به‌عنوان یک وجه کمکی بهره‌مند شود. آخرین اخبار مربوط به وام را در خبر آزاد بخوانید.

افراد حقوق و مستمری‌بگیر پست بانک باشند می‌توانند تا سقف 100 میلیون تومان وام بدون ضامن دریافت کنند. البته پرداخت این وام منوط به این است که در اعتبارسنجی رتبه A، B یا C را کسب کنند.

 پست بانک یازدهمین بانک دولتی است که از سال ۱۳۷۵ فعالیت خود را شروع کرد. وظیفه این بانک گسترش خدمات پولی و مالی در شهرها، روستاها، کمک به کاش مسافرت‌های شهری و روستایی و هزینه‌های مربوط و توسعه خدمات مالی خرد با مشارکت دفاتر خدمات بانکی شهری و روستایی منتخب است.

براساس مصوبه وزارت اقتصاد در پرداخت تسهیلات خرد پست بانک نیز تسهیلات خرد به مشتریان خود می‌پردازد. چنانچه افراد حقوق و مستمری بگیر پست بانک باشند می‌توانند تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان وام بدون ضامن دریافت کنند.البته پرداخت این وام منوط به این است که در اعتبارسنجی رتبه A، B یا C را کسب کنند.

سود این وام ۱۸ درصد و مدت زمان بازپرداخت در وام‌های ۱۰۰ میلیون تومانی ۴۸ ماه و تسهیلات ۵۰ میلیونی ۳۶ ماه است. اقساط وام ۲ میلیون و ۹۳۷ هزار تومان تعیین شده است.

تسهیلات خرید کالا همان خرید کالا ایرانی از فروشگاه‌های طرف قرارداد است که در بسیاری از بانک‌های کشور ارائه می‌شود، با این تفاوت که سقف این تسهیلات افزایش یافته است. متقاضی دریافت وام خرید کالا از پست بانک باید حساب سپرده قرض الحسنه افتتاح کند.

برای بازپرداخت ۳۶ ماه سقف این تسهیلات ۵۰ میلیون تومان،‌ برای بازپرداخت ۴۸ ماه سقف وام ۱۰۰ میلیون تومان و برای بازپرداخت ۶۰ ماه سقف وام ۲۰۰ میلیون تومان است.

قسط وام ۲۰۰ میلیونی با بازپرداخت ۶۰ ماه ماهیانه پنج میلیون و ۷۸ هزار تومان، وام ۱۰۰ میلیونی و بازپرداخت ۴۸ ماه ۲ میلیون و ۹۳۷ هزار تومان و وام ۵۰ میلیونی با بازپرداخت ۳۶ ماه نیز یک میلیون و ۸۰۷ هزار تومان است.

برای دریافت این وام سه ضامن رسمی نیاز است و ۱۰ درصد وام نزد بانک تا زمان تسویه کامل مسدود خواهد بود. در این طرح دریافت کننده وام فقط موظف به خرید از فروشگاه‌های طرف قرارداد با پست بانک است و دیگر شرط دریافت وام خرید از پست بانک است که متقاضی بدهی به بانک یا چک برگشتی نداشته باشد.

سود وام ۲۰۰ میلیونی در مجموع ۱۰ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان، وام ۱۰۰ میلیونی نیز ۴۰ میلیون و ۹۹۹ هزار تومان و وام ۵۰ میلیون تومانی ۱۵ میلیون و ۷۴ هزار تومان تعیین شده است./اقتصاد

وام

شرایط وام ۲۰۰ میلیونی با بهره ۱۲ درصد

بالغ بر ۴۳ میلیارد تومان تسهیلات سرمایه در گردش تاکنون در قالب «شیلات کارت» در راستای تأمین نهاده‌های اولیه آبزی پروران از سوی بانک کشاورزی پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی، رجبعلی قربان‌زاده مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه سازمان شیلات ایران با بیان این مطلب به خبرنگار ما گفت: در راستای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، طرح شیلات کارت برای تأمین سرمایه در گردش به منظور تأمین نهاده‌های اولیه همچون بچه ماهی و خوراک آبزیان برای متقاضیان به اجرا درآمده که سقف آن ۲۰۰ میلیون تومان و با بهره ۱۲ درصد است.

رجبعلی قربان‌زاده افزود: از مجموع تولیدکنندگان آبزی که برای دریافت تسهیلات شیلات کارت در سامانه سیتا ثبت‌نام کرده‌اند، تاکنون ۱۶۹۴ متقاضی با رقم ۲۲۱ میلیارد تومان به بانک کشاورزی معرفی شده‌اند که از این تعداد ۳۱۹ مورد از بانک کشاورزی، اعتباری بالغ بر ۴۳ میلیارد تومان دریافت کرده‌اند.

وی تأیید کرد: در حال حاضر در استان‌های مازندران حدود ۱۴ میلیارد تومان، خراسان رضوی سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، استان اصفهان دو میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان و لرستان بیش از یک میلیارد به تولیدکنندگان آبزیان در قالب شیلات کارت، تسهیلات سرمایه در گردش پرداخت شده است.

قربان‌زاده در همین حال گفت: بر اساس دستورالعملی که سازمان شیلات ایران با همکاری وزارت جهاد کشاورزی تنظیم کرده است، قرار شده تولید کنندگان ماهیان سردآبی، گرم آبی، خاویاری، میگو و ماهیان دریایی بتوانند از تسهیلات سرمایه در گردش در قالب بازارگاه برای تأمین نهاده‌ها نیز استفاده کنند.

این مقام مسئول افزود: تاکنون بیش از ۶۷۴ متقاضی با رقم ۳۴۰ میلیارد تومان به بانک کشاورزی برای اخذ تسهیلات سرمایه در گردش در بخش آبزی پروری از محل سامانه بازارگاه معرفی شده‌اند و از این تعداد ۱۶۵ مورد منجر به عقد قرارداد شده است.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و بودجه سازمان شیلات ایران با اشاره به فقدان زیرساخت لازم در سامانه‌ای که بانک کشاورزی برای دریافت تسهیلات سرمایه در گردش از سامانه بازارگاه طراحی کرده، تصریح کرد: نرم‌افزاری که بانک کشاورزی برای ثبت نام متقاضیان و دریافت تسهیلات طراحی کرده، قابل استفاده برای بخش شیلات نیست و برای آن باید نرم‌افزار جدید طراحی شود.

وی همچنین گفت: با پیگیری از طریق بانک و وزارتخانه و با رفع مسأله نرم‌افزار، واحد‌های آبزی پروری نیز می‌توانند از منابع مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها از محل بازارگاه استفاده کنند. منبع: روزنامه ایران

شرایط وام به سرپرستان خانوار

در بخشنامه بانک مرکزی به بانک‌های مسکن، کشاورزی، صادرات، تجارت، توسعه تعاون و شرکت دولتی پست بانک آمده است: «درخصوص ابلاغ بندهای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و در راستای اجرای تبصره‌های ۱ و ۲ ذیل ماده ۶۹ قانون مذکور، با احتساب نرخ تورم سالانه، سهمیه آن بانک جهت اعطای تسهیلات موصوف مبلغ ۱۰۲ میلیارد تومان و مدت بازپرداخت حداکثر ۱۰ سال و مبتنی بر اعتبارسنجی متقاضیان با اخذ سفته از متقاضی و یا یک ضامن معتبر و در نظر گرفتن شرایط خانوار به شرح زیر تعیین و ارسال می‌شود. بدیهی است دستورالعمل مربوطه متعاقباً ارسال خواهد شد.

الف) خانوارهایی که بعد از سال ۱۳۹۹ به بعد صاحب دو فرزند شده یا می‌شوند، هر خانواده به مبلغ ۱۳۰ میلیون تومان

ب) خانوارهایی که بعد از سال ۱۳۹۹ به صاحب یک فرزند شده یا می‌شود، هر خانواده به مبلغ ۱۱۰ میلیون تومان.

ج) خانوارهای دونفره ( زوج و زوجه) به هر خانواده مبلغ ۷۰ میلیون تومان.

لازم به ذکر است استعلام‌های لازم جهت بهره‌مندی متقاضیان از تسهیلات مسکن مبنی بر عدم اخذ تسهیلات مسکن از بانک‌ها و موسسات اعتباری از سامانه سمات بانک مرکزی دریافت شود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.