کد خبر : 29158 / /
/

رییس سازمان امور اداری و استخدامی، ساعت کاری جدید کارکنان دولت را اعلام کرد.

رییس سازمان امور اداری و استخدامی، ساعت کاری جدید کارکنان دولت را اعلام کرد.
میثم لطیفی افزود: قرار بر این شد برای مشاغلی که امکانش وجود دارد، ساعت کاری در سراسر کشور همانند تهران از ساعت ۸ تا ۱۶:۳۰ باشد و پنجشنبه و جمعه برای کارکنان تعطیل خواهد بود چرا که تعاملات بین مرکز و شهرستان ها به دلیل حضور نداشتن ستاد گاهی با مشکل مواجه بود.

وی ادامه داد: همچنین به دلیل تعطیلی مدارس در روز پنجشنبه برخی همکاران هر دو باید در محل کار حاضر می شدند و فرزند آنها تنها می ماند، بنابراین مسئله حمایت و تحکیم خانواده  یکی دیگر از دلایل این موضوع است.

لطیفی عنوان کرد: همین طور سفر برای خانواده های در آخر هفته با مشکل مواجه بود انشالله امروز با این مصوبه ای که  در مجلس هم تصویب می شود دو روز پایانی هفته برای تمام کارکنان تعطیل خواهد بود.

رییس سازمان امور اداری و استخدامی گفت: جمع بندی ما این است با این تصمیم بهره‌وری اقتصادی افزایش پیدا خواهد یافت وتعامل دستگاه های اجرایی ما بین مرکز و استان و شهرستان بیشتر خواهد شد./همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.