کد خبر : 25832 / /
/

ارزیابی بازار محصولات سایپا از رشد قیمت برخی از خودروهای این شرکت و ثبات قیمت در برخی دیگر از محصولات سایپا دارد.

براساس ارزیابی بازار سایپایی امروز با رشد یک تا 2 میلیون قیمت گذاری شدند و بیشترین رشد قیمت به «ساینا» رسید. به گفته فعالان بازار خودرو رشد نرخ دلار در پی اخبار نداشتن خوش مذاکرات که صبح امروز منتشر شده یکی از عمده دلایلی است که رشد قیمت سایپایی ها در بازار را به همراه داشت.

قیمت محصولات سایپا

«شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2 معمولی» و «ساینا» محصولاتی هستند که امروز مورد ارزیابی قرار گرفتند.

رصد بازار نشان دهنده آن است که «کوییکR » در بازار با رشد یک میلیونی 207 میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار 198 میلیون تومان دست به دست شد و تغییر قیمت نداشت.

از سوی دیگر ارزیابی بازار نشان دهنده آن است که «شاهین» امروز در بازار 364 میلیون تومان عرضه شد و «ساینا» با رشد 2 میلیونی در بازار 205 میلیون تومان قیمت خورد.

اما در میان خانواده تیبا امروز «تیبا صندوقدار» در بازار 200 میلیون قیمت خورد و رشد یک میلیونی داشت و «تیبا 2 معمولی» هم در بازار 204 میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت.

سایپا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.