کد خبر : 21709 / /
/

دوره آموزش پکیج یکی از دوره‌های تخصصی برای تربیت و آموزش کارشناسان و متخصصان نصب و سرویس پکیج است. با توجه به آنکه امروزه در اغلب خانه‌ها و یا محیط‌های کاری از پکیج استفاده می‌گردد، نیاز به نیروهای زبده و کاردان برای تعمیر و نصب این دستگاه نیز بیش از قبل احساس می‌شود. کسانی که به کارهای فنی علاقه داشته و در این دوره با ارزش شرکت می‌کنند، قادر خواهند بود در راستای توسعه کمی و کیفی قسمت گرمایش محیط‌های بسته کمک موثری باشند. ما در اینجا در مورد جزئیات این دوره نکاتی را با شما در میان خواهیم گذاشت.

در دوره آموزش پکیج چه سرفصل‌هایی آموزش داده می‌شود؟

یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که باید در مورد دوره آموزش پکیج اشاره گردد، سرفصل‌هایی است که در این دوره، آموزش داده می‌شود. مواردی که در ادامه ذکر خواهیم کرد سرفصل‌هایی هستند که در دوره آموزش تعمیر پکیج ارائه می‌شود:

  • صحبت در مورد اصول عملکرد دستگاه پکیج و ارائه کامل‌ترین اطلاعات در مورد آن
  • معرفی تمام قطعات به کار رفته در داخل دستگاه و معرفی وظایفی که هر قطعه به عهده دارد
  • صحبت در خصوص نصب و شرایط استاندارد نصب دستگاه پکیج
  • معرفی روش درست و ایمن نصب انواع دستگاه پکیج
  • صحبت در مورد تمامی خطاها و ارورهایی که این دستگاه نشان می‌دهد
  • عیب یابی و حل ایراد در پکیج
  • صحبت در مورد دودکش‌های ایمن و نصب درست آنها
  • آشنا کردن کارآموز با روش درست سرویس و بهره برداری از دستگاه
  • وصل کردن دستگاه پکیج به گاز

اگر کسی در دوره آموزش پکیج شرکت کرده و تمام مباحثی که در فوق اشاره کردیم را به خوبی فرا بگیرد، بعد از کار کردن به صورت عملی، می‌تواند به عنوان یک نصاب حرفه‌ای دستگاه پکیج، کار خود را شروع کرده و درآمد خوبی از این راه به دست آورد. همه چیز به اراده فرد و شرکت فعال در دوره‌های آموزشی بستگی خواهد داشت.

 

نحوه آموزش دوره به چه صورت است؟

دوره آموزش پکیج از جمله دوره‌هایی است که نمی‌توان تنها آن را به صورت تئوری برگزار کرد و در نهایت نیز توقع داشت تمامی افراد بعد از  گذراندن این دوره بتوانند نصب و سرویس دستگاه پکیج را شروع کنند. این دوره، باید هم به صورت عملی برگزار گردد و هم به صورت تئوری. دوره‌هایی که به این شکل برگزار می‌شوند، بازدهی و راندمان بالایی داشته و افراد بعد از شرکت در آنها نکات زیادی را آموزش خواهند دید. البته این به شرطی اتفاق می‌افتد که خود فرد نیز علاقه و پشتکار لازم برای یادگیری را داشته باشد.

شرکت کنندگان این دوره، برخی مباحث را به صورت تئوری و برخی دیگر از مباحث را به صورت عملی فرا می‌گیرند. ارائه سرفصل‌ها به این شکل، در افزایش اطلاعات و افزایش توان فرد برای ورود به بازار کار، بسیار کمک کننده است. اغلب دوره‌هایی که بازدهی خوبی دارند، به این شکل برگزار می‌شوند. یادگیری کامل مباحث به فرد این اجازه را می‌دهد تا بتواند به عنوان یک سرویسکار حرفه‌ای وارد بازار کار شود و با مجموعه‌های معتبر تعمیر و نصب پکیج کار کند.

اساتید دوره آموزش تعمیر پکیج چه کسانی هستند؟

اساتیدی که دوره آموزش پکیج را ارائه می‌کنند یکی از مهم‌ترین و سرنوشت سازترین ارکان این دوره‌ هستند. احتمالا باید بدانید که نصب، سرویس و تعمیر دستگاه پکیج یک موضوع کاملا تخصصی است و انجام آنها تنها از عهده کسانی بر می‌آید که خود نیز به عنوان یک حرفه‌ای در این حوزه کار کرده و تجربه دارند. مراکز برگزارکننده دوره‌های حرفه‌ای نصب دستگاه پکیج به این موضوع بسیار مهم توجه کرده و افرادی را برای تدریس انتخاب می‌کنند که از تجربه کافی برخوردار باشند.

اگر در یک دوره آموزش پکیج، تنها به ذکر نکات تئوری بسنده شده و شرکت کنندگان در دوره، با مسائل فنی به صورت عملی آشنا نشوند، این دوره را نمی‌توان یک دوره کامل و جامع نامید. با توجه به اینکه ارائه مفهومی و با کیفیت عناوین آموزشی اهمیت زیادی دارد، باید از اساتید خبره و با تجربه این حوزه بهره برد. یکی از مشخصه‌های بارز و برجسته این اساتید، داشتن تجربه عملی کافی و همین‌طور مسلط بودن به تمام اصول و دستورالعمل‌های نصب این دستگاه است. این پشتوانه علمی اساتید است که باعث می‌شود یک دوره از نظر کیفی در سطح بالایی قرار بگیرد و در نهایت نیز کارآموزان رضایت زیادی را از شرکت در دوره ابراز کنند.

 

بازار کار شرکت کنندگان در دوره آموزش پکیج چگونه است؟

بازار کار شرکت کنندگان دوره آموزش نصب پکیج برای کسانی عالی خواهد بود که تجربه و علم کافی برای نصب و سرویس را پکیج داشته باشند و تنها راهی که برای دستیابی به این هدف وجود دارد، آموزش دیدن و فراگیری نکات مهم نصب و سرویس این دستگاه گرمایشی است. به نقل از سایت های خبرگزاری‌ فارس و متمم ، تهران سرویس - https://tehran-service.com/ را یکی از بهترین برگزارکنندگان دوره ‌های آموزش نصب و تعمیر دستگاه پکیج می‌دانند؛ شرکت در این دوره، فرصت خوبی برای علاقه مندان به ورود به حوزه نصب و سرویس دستگاه پکیج است.  

بهتر است افرادی که به مشاغل فنی علاقه داشته و صبر و حوصله زیادی دارند، در دوره آموزش پکیج شرکت کنند. همان طوری که در فوق نیز اشاره کردیم، اگر این دوره توسط اساتید حرفه‌ای تدریس شود، فرد از نظر علمی و عملی به جایگاه ویژه‌ای دست پیدا کرده و می‌تواند با ورود به بازار کار، در حوزه‌ای که به آن علاقه دارد مشغول به کار شده و درآمد خوبی کسب کند. حضور پیدا کردن نزد اساتید حرفه‌ای و خبره، فرصت بسیار خوبی برای دریافت اطلاعات کامل در مورد نصب و سرویس دستگاه پکیج است.

جمع بندی

دوره آموزش پکیج موضوعی بود که ما در این مقاله در مورد آن صحبت کردیم. معمولا کسانی که در دوره آموزش تعمیر پکیج شرکت می‌کنند باید توان و علاقه برای انجام کارهای فنی را داشته باشند؛ این مهم‌ترین پیش شرط و پیش نیاز برای تبدیل شدن به یک نصاب و سرویسکار حرفه‌ای دستگاه پکیج است. در انتها شما را دعوت می کنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر از مجموعه تهران سرویس و دوره آموزشی آن ، عبارت " دوره آموزش نصب و تعمیر پکیج تهران سرویس "  را در گوگل سرچ کنید و سپس بر روی لینک اول کلیک کنید تا وارد سایت رسمی این مجموعه شوید.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.