کد خبر : 19936 / /
/

بررسی نوسانات قیمتی در بازار خودرو حاکی از تداوم کاهش قیمت خودروهای پژو و افزایش قیمت خودروهای دنا در ۲۴ ساعت گذشته است.

بررسی نوسانات قیمتی در بین خودروهای پژو موجود در بازار حاکی از تداوم کاهش قیمت این خودروها است؛ خودرو پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۴۰۰ از ۲۹۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۲۹۵ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۳۹۹ این خودرو نیز در این مدت دو میلیون تومان ارزان شده است و در حال حاضر ۲۸۴ میلیون تومان قیمت خورده است.

خودروهای سمند نیز امروز کاهش قیمت‌ها را تجربه کردند به طوری که سمند LX مدل ۱۴۰۱ از ۳۰۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۳۰۴ میلیون تومان رسیده است.

در میان این کاهش قیمت‌ها اما روند قیمتی خودروهای دنا در ۲۴ ساعت گذشته در بازار خودرو افزایشی شده است به طوری که دنا معمولی مدل ۱۴۰۱ از ۳۹۵ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۴۰۲ میلیون تومان رسیده است و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در ۲۴ ساعت گذشته ۶ میلیون تومان گران شده است و در حال حاضر ۳۸۷ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت خودرو

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.