کد خبر : 12595 / /
/

رئیس کلانتری 101 تجریش دستگیری سارق حرفه ای دلار از صرافی های شمال تهران خبر داد.

سرهنگ " علی اصغرخانی "  اظهار داشت: در پی وقوعات سرقت دلار از صرافی های شمال تهران مراتب در دستور کار عملیات کلانتری قرار گرفته و با رصد دوربین های مداربسته صرافی ها ، متهم و شیوه و شگرد سرقت شناسایی شد.

دستگیری سارق حرفه ای دلار از صرافی های شمال تهران

به گزارش رکنا،  این مقام پلیسی افزود: عملیات کلانتری 101 تجریش در حین گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی طی اعلام مرکز پیام مبنی بر تماس یکی از صراف ی ها با 110 و اعلام حضور احتمالی سارق  لذا  به قید فوریت عملیات کلانتری در محل اعلامی حاضر و به صورت نامحسوس متهم را زیر نظر قرار داده که مشاهده شد متهم با همان شیوه سرقت به روش کف زنی با تحویل تعدادی دلار که ابتدا آن را خود شمرده و تحویل صراف می دهد در حین تحویل تعدادی از آن را سرقت می کند اقدام به سرقت میکند.

رئیس کلانتری 101 تجریش  تصریح کرد: متهم در همان حین دستگیر و به کلانتری دلالت و با توجه به مشاهده ادله و شواهد و تصاویر ضبط شده در تحقیقات فنی پلیسی به بزه انتسابی معترف شد.

سرهنگ خانی  در پایان خاطرنشان کرد:  پرونده متهم جهت سیرمراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.